Zavřít reklamu

Přestože si Apple na limitované edice svých produktů příliš nepotrpí, čas od času světu nějaké ty speciální kousky ze své dílny přeci jen nabídne. Stalo se tak i nyní v několika zemích Asie v čele s Čínou, Hongkongem, Singapurem či Malajsií. V těch totiž Apple představil limitovanou edici AirPods Pro určenou k oslavám startu čínského nového roku – konkrétně roku kovového buvola. 

Limitovaná edice AirPods Pro se od standardní verze liší vygravírovanou hlavou buvola na jejich nabíjecím pouzdru. Krom toho jí pak naleznete i na krabičce samotných AirPods, kde jí Apple nasadil místo svého loga po bocích. Co se týká ceny, ta je nastavena na stejnou úroveň jako v případě klasických AirPods Pro, což je rozhodně příjemná zpráva. Dá se nicméně očekávat, že v přeprodeji vyletí cena této limitované edice strmě vzhůru. Apple jí totiž vyrobil jen 25 400 kusů, což je s ohledem na lidnatost Číny (1,4 miliardy obyvatel) i dalších zemích, ve kterých se edice prodává, jako kapka v moři. 

Obecně se dá říci, že se v minulosti Apple přikláněl spíše k vytváření limitovaných edic sluchátek Beats než produktů ze své vlastní dílny. V minulosti jsme nicméně mohli vidět třeba limitované edice iPodů, které byly “dotvořeny” ve spolupráci s nejrůznějšími hudebníky z celého světa. Na loňský rok měl pak mít Apple připravenou i limitovanou edici řemínků pro Apple Watch, kterou chtěl prodávat na olympijských hrách v Japonsku. K těm však bohužel nakonec kvůli pandemii koronaviru nedošlo, což zařízlo i jeho plán. 

Související články

Dnes nejčtenější