Zavřít reklamu

SOUTĚŽ UKONČENA, VÝHERCI JSOU VYHLÁŠENI V KOMENTÁŘÍCH

Stejně jako v minulém roce, i letos jsme si pro vás ve spolupráci s naším partnerem Alza.cz připravili na advent několik soutěží o velmi pěkné ceny. Stačit bude jen zodpovězení jednoduché otázky, která se bude vždy týkat produktu, o který se zrovna bude soutěžit, k odpovědi připojit číslo faktury a pak už jen doufat, že se na vás usměje při slosování štěstí.

V dnešním závěrečném kole budeme hrát o 5 párů skvělých bezdrátových sluchátek Apple AirPods Pro, jejichž prodejní cena je 6990 Kč. Tato sluchátka se pyšní velmi kvalitním zvukem, skvělým aktivním potlačení okolního hluku, režimem propustnosti, kvalitními mikrofony pro vyřízení videohovorů či ovládání Siri i nenápadným, leč líbivým designem. Pokud byste rádi AirPods Pro vyhráli, napište nám do komentářů pod tento článek odpověď na soutěžní otázku, která zní:

Jaký stupeň odolnosti AirPods Pro nabízí (Odpověď naleznete na eshopu Alza.cz přímo zde)

K vaší odpovědi je do komentářů rovněž přiložit číslo objednávky či faktury, která byla vytvořená v listopadu či prosinci. Kompletní podmínky soutěže naleznete zde.

Vyhlašování soutěže bude probíhat od 1. ledna do konce měsíce. Poté se s výherci spojíme přes e-mail propojený s fakturou a domluvíme se s nimi na předání výhry. Ta vám bude následně dodána v průběhu pár týdnů od vyhlášení, díky čemuž si budete moci užít druhé Vánoce. Pokud se na vás štěstí neusměje, nezoufejte. Na Letem světem Applem totiž proběhne v průběhu adventu hned několik kol soutěže s Alzou, ve kterých budete moci zkusit své štěstí znovu. Rozhodně tedy náš magazín nepřestávejte sledovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.