Zavřít reklamu

Stejně jako v minulém roce, i letos jsme si pro vás ve spolupráci s naším partnerem Alza.cz připravili na advent několik soutěží o velmi pěkné ceny. Stačit bude jen zodpovězení jednoduché otázky, která se bude vždy týkat produktu, o který se zrovna bude soutěžit, k odpovědi připojit číslo faktury a pak už jen doufat, že se na vás usměje při slosování štěstí.

V dnešním kole budeme hrát o 5 kusů powerbanky AlzaPower Thunder 10000mAh Fast Charge + PD3.0, jejichž standardní cena je 699 korun. Tyto powerbanky nabízí líbivý design ve spojení se spolehlivostí, velmi dobrou kapacitou akumulátoru i možností nabíjet powerbanku pomocí Lightning kabelu pro iPhony či iPady. Potěší u ní ale i podpor Power Delivery, díky které je schopná nabít zařízení podporující rychlonabíjení tímto typem nabíjení. Pokud vás tyto powerbanky zaujaly a chtěli byste je, napište nám do komentářů pod tento článek odpověď na soutěžní otázku, která zní:

Co je funkce Smart IC, kterou powerbanka nabízí? (Odpověď naleznete na eshopu Alza.cz přímo zde)

K vaší odpovědi je do komentářů rovněž přiložit číslo objednávky či faktury, která byla vytvořená v listopadu či prosinci. Kompletní podmínky soutěže naleznete zde.

Vyhlašování soutěže bude probíhat od 1. ledna do konce měsíce. Poté se s výherci spojíme přes e-mail propojený s fakturou a domluvíme se s nimi na předání výhry. Ta vám bude následně dodána v průběhu pár týdnů od vyhlášení, díky čemuž si budete moci užít druhé Vánoce. Pokud se na vás štěstí neusměje, nezoufejte. Na Letem světem Applem totiž proběhne v průběhu adventu hned několik kol soutěže s Alzou, ve kterých budete moci zkusit své štěstí znovu. Rozhodně tedy náš magazín nepřestávejte sledovat.

Související články

Dnes nejčtenější