Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nákupní šílenství ve formě Black Friday dorazilo dnes i do iWant. Pokud si tedy brousíte zuby na nový iPhone, iPad nebo jiný Apple produkt, potažmo příslušenství včetně toho z dílny Applu, můžete začít slavit. V obří slevové nabídce iWant si totiž zcela určitě své favority vyberete. 

Přestože se dá o všech slevách, které iWant v rámci Black Friday nabízí, hovořit jako o velkolepých, některé si přeci jen zaslouží vyzdvihnout o malinko více. Velmi příjemná je například sleva 600 Kč na nový iPhone SE 2. generace, který se vzhledem k tomu, že jej Apple představil teprve letos na jaře, do podobných slev prakticky nedostává. Pokud jsou pak vašemu srdci bližší větší iPhony, sáhnout můžete třeba po iPhonu 11 se slevou 1000 Kč. Příznivce iPadů by zase mohly zaujmout tisícikorunové slevy na iPad mini (2019), či sleva 2000 Kč na iPady Pro (2020). Zkrátka nepřijdete ani v případě, že sháníte nový MacBook. Do slevové nabídky Black Friday totiž spadl i veleoblíbený MacBook Air (2017), který lze nyní získat dokonce o skvělých 5000 Kč levněji, což už se opravdu vyplatí. S nákupem tohoto modelu ale neváhejte, za tuto cenu je pouze pár desítek kusů. Pokud nehledáte nejnovější Apple zařízení, nebo chcete vstoupit do jablečného ekosystému, mohl by vás potěšit iPhone 7 pouze za 8 990 Kč nebo Apple Watch Series 3 Nike+ se slevou 400 Kč, novější Apple Watch Series 5 dokonce se slevou 700 Kč.

Co se týče slevy na příslušenství, ta dosahuje výše 10 % a je odečtena po zadání slevového kódu BF10 do pole pro slevový kód na e-shopu. Jak již bylo zmíněno výše, nakoupit takto lze veškeré příslušenství včetně toho z dílny Applu, potažmo produktů z kategorie audio-video nebo chytrá domácnost. Ale pozor, Black Friday na iWant nebude rozhodně trvat věčně – ba právě naopak. Jeho konec je totiž naplánovaný už na 29. listopad, což znamená jediné – s nákupy byste rozhodně neměli otálet. Tím spíš, když se skladové zásoby produktů raketově krátí.

Kompletní nabídku slevového šílenství Black Friday na iWant naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější