Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Po dvou menších “blacfridayových” ochutnávkách, které Alza pořádala v průběhu dvou předešlých víkendů, jsme se dnes před malou chvílí dočkali i spuštění toho pravého, velkého “Černého pátku”. Pokud si tedy chcete zajistit elektroniku či spoustu jiných produktů za vynikající ceny, je nyní ideálně doba pro realizaci vašich plánů – a to i v případě, že prahnete po produktech od Applu. 

Do Black Friday se tentokrát dostaly tři desítky Apple produktů, které se skládají primárně z příslušenství v čele s originálními kryty na iPhony, řemínky pro Apple Watch nebo třeba pouzdry pro MacBooky. Nechybí mezi nimi ale ani slevy na iPhony 7 Plus či Apple Watch Series 3 Nike+, které lze navíc označit za skutečně velkorysé. Jejich využití se tak rozhodně vyplatí, jelikož díky nim lze ušetřit vyšší stovky korun. 

Jako již tradičně nicméně platí, že jsou slevy limitovány jednak dobou trvání akce, ale hlavně počtem kusů na skladě. Právě skladové zásoby se zdají být letos vcelku nízké, kvůli čemuž se dá předpokládat, že se po obrovském množství (nejen) zlevněných Apple produktů jen zapráší. S nákupy tedy v žádném případě nemá smysl jakkoliv dlouhodoběji vyčkávat, jelikož by se vám to mohlo šeredně nevyplatit. Z hlediska termínu pak končí Black Friday 29. listopadu. 

Dnes nejčtenější

.