Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nakupujte bezpečně a ještě se slevou. Mobil Pohotovost na všech svých prodejnách zajišťuje bleskurychlý výdej objednávek, kdy vám zboží připraví do 30 minut od objednání. A aktuálně nabízí slevy na celou řadu produktů.

Přinášíme vám tip na akce týdne. Za skutečně nejnižší cenu teď pořídíte Apple Watch Series 3, které začínají už na 4 990 Kč. A novější Apple Watch Series 5 ve verzi Nike jsou k mání za 8 990 Kč, což je také momentálně nejnižší cena na českém trhu. Ve velké slevě jsou také AirPods Pro, které teď mohou být vaše za 5 990 Kč (původně 7 290 korun) a cena AirPods 2 spadla na 3 990 Kč.

Vyplatí se také nákup loňských iPhonů, protože teď u Mobil Pohotovosti získáte až 20% bonus k výkupní ceně a za svůj starý telefon tak dostane ještě víc peněz. Pořídit ve slevě si můžete iPhone 11 (64 GB) za 18 490 Kč nebo iPhone 11 Pro (64 GB) za 24 990 Kč. Cena klesla také u iPhonu XR (64 GB), který je teď v akci za 15 490 Kč. Při nákupu nového telefonu můžete využít splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu.

Bezpečné nakupování je prioritou

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou.

Pokud se vám nechce cestovat na prodejnu, můžete si nechat zboží zaslat k sobě domů. Mobil Pohotovost nabízí expresní doručení službou Liftago, kdy vám ve vybraných městech doveze objednávku do 1 hodiny. Samozřejmostí je také klasické doručení skrze PPL nebo Českou Poštu do druhého pracovního dne, které při objednávce nad 500 Kč získáváte automaticky zdarma. Více informací se dozvíte na mp.cz.

Související články

Dnes nejčtenější