Zavřít reklamu

 Komerční sdělení: Rádi byste si pořídili některý z iPhonů 11 a zároveň se vám doma válí starý iPhone, iPad, Apple Watch či Mac? Pak pro vás máme super zprávu. Pokud se totiž nyní rozhodnete zakoupit svůj nový iPhone u iStores, dostanete k němu výkupní bonus 1500 Kč k výkupu vašeho starého Apple produktu. Díky tomu vás tak koupě nového vyjde výrazně levněji. 

Princip využití bonusu je naprosto jednoduchý. Nárok na něj totiž má každý, kdo u iStores zakoupí až do konce srpna iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max a na protiúčet odprodá své staré zařízení. K jeho výkupní ceně, která bude maximální možná vzhledem k jeho stavu, pak prodejce přičte dalších 1500 korun, o které bude ve výsledku nový iPhone levnější. Samozřejmě pak platí, že výkupní cena klesá se stářím prodávaného produktu a jeho stavem. 

Pokud vás nabídka zaujala a rádi byste zjistili, jak jí využít, zamiřte na stránky iStores a nechte si svůj starý produkt zběžně nacenit. Je to otázka několika málo vteřin a co víc – online nacenění se od reality zpravidla příliš (nebo vůbec) nevzdaluje. Budete-li se například zbavoat iPhonu 8 64GB s běžnými známkami opotřebení, dostanete za něj od iStores 6500 korun a dalších 1500 korun jako bonus za koupi některého z iPhonů 11. Pokud se pak “osmičku” rozhodnete vyměnit za iPhone 11 Pro se 64 GB úložištěm, vyjde vás rázem na 21 990 korun namísto obvyklých 29 990 korun. 

Související články

Dnes nejčtenější