Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na její název.

Color Splatter 3D

Jednoduchá, ale velice zábavná a vysoce návyková – taková je hra Color Splatter 3D. Vaším úkolem v ní bude  za pomoci pestrých barev vyřešit všechny hlavolamy. Náročnost hlavolamů se spolu s tím, jak postupujete, bude neustále zvyšovat. Jak daleko se dokážete dostat?

Mood Tracker :) Widget

Pro spoustu lidí je důležité zaznamenávat si svou aktuální náladu a její proměny. Aplikace Mood Tracker Widget vám nejenom pomůže se záznamy tohoto typu, ale umožní vám také umístit si na plochu vašeho iPhonu widget pro rychlejší přístup. Můžete si nastavit také zobrazování nejrůznějších citátů.

Reeder 5

Aplikace Reeder se opět dočkala další aktualizace. Jedna z nejoblíbenějších RSS čteček pro iOS je nyní ještě výkonnější, chytřejší a spolehlivější, a nabízí řadu skvělých funkcí, jako je možnost vytvoření seznamu pro pozdější přečtení, widgety na plochu pro iOS 14, funkci Bionic Reading a spoustu dalšího. Cena: 129 korun.

Stones & Sails

Stones & Sails patří mezi hry, ve kterých je vaším úkolem dávat na ploše dohromady tři stejné symboly. V této zábavné a návykové hře s pirátskou tematikou najdete řadu zajímavých levelů s neustále se zvyšující úrovní obtížnosti, a nebudete samozřejmě ochuzeni ani o nejrůznější odměny, překvapení a poklady.

Theme smith – Widgets & Icons

Pokud stále ještě hledáte ideální aplikaci pro úpravu plochy vašeho iPhonu s operačním systémem iOS 14, můžete vyzkoušet Theme smith – Widgets & Icons. Tato aplikace vám umožní vytvářet zajímavé widgety na plochu vašeho iPhonu, upravovat je a vyladit si vzhled vašeho chytrého jablečného smartphonu přesně podle sebe.

Související články

Dnes nejčtenější

.