Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud nemáte v plánu strávit ho v baru, na horách, na návštěvách u příbuzných nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na čtveřici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Monty Python’s the Meaning of Life

Tento víkend si můžete na iTunes zakoupit nebo vypůjčit jednu z největších montypythonovských klasik – snímek The Meaning of Life. Smysl života vám v něm vysvětlí oblíbená parta ve složení John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam a Michael Palin. Těšit se můžete na nálož skečů, které si rozhodně nebudou brát servítky, a nebudou šetřit vaše bránice, nervy, a v některých případech ani žaludek.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Monty Python’s the Meaning of Life pořídíte zde

Jack Reacher: Never Go Back

Jack Reacher je bývalým majorem vojenské policie se zálibou ve vyšetřování zločinů, které jakýmkoliv způsobem souvisejí s armádou. V tomto případě se jedná o obvinění velitelky Susan Turner (Cobie Smulders) ze špionáže. Kolem Susan začali znenadání podezřelým způsobem umírat lidé. Reacher musí Susan, kterou chtěl původně jen pozvat na večeři, vysvobodit a pomoci jí prokázat její nevinu.

  • 59,- zapůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Snímek Jack Reacher: Never Go Back pořídíte zde

Duch

Tento víkend si přes iTunes můžete zakoupit či zapůjčit také legendární snímek Duch s Patrickem Swayzem, Demi Moore a Whoopi Goldberg. Mladý newyorský bankovní úředník Sam (Patrick Swayze) žije s umělkyní Molly (Demi Moore). Šťastné soužití ale přeruší Samova násilná smrt. Sam ale nechce nechat Molly samotnou, vrací se k ní tedy jako duch. Pro tyto účely na sebe vezme podobu Ody Mae (Whoopi Goldberg).

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina

Film Ghost pořídíte zde

Loft

Pětice ženatých chlapíků, toužících po zapovězeném dobrodružství. Rozlehlý pronajatý luxusní byt ve městě, který se má stát dočasným útočištěm pro milostné zálety a jiné nedovolené hrátky. Zdánlivě bezstarostná noc plná vášně, které učiní přítrž nález mrtvého těla neznámé ženy. Vrahem nutně musí být někdo z přítomných. Ale kdo?

  • 39,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Snímek Loft pořídíte zde

Související články

Dnes nejčtenější