Zavřít reklamu

Jablečná streamovací platforma Apple TV+ spatřilo světa již více než před měsícem a od té doby nasbírala spoustu fanoušků po celém světě, které nalákala svou odlišností a jistá svérázností jednotlivých snímků. Konec konců, Apple si na originalitu potrpí, a tak není divu, že příznivci nešetří pozitivními recenzemi a kladným hodnocením. Kritici sice tak nadšení nejsou a podle nich se služba Apple TV+ například s Netflixem měřit nemže, avšak jablečná společnost hraje spíše na kvalitu než na kvantitu. A tento přístup sklízí první ovoce, seriál The Morning Show se totiž dočkal nominace na první ocenění.

Služba Apple TV+ je na světě teprve krátce a svými porodními bolestmi si nepochybně prošla, avšak jednotlivými seriály a filmy neustále dokazuje, že za to předplatné zkrátka stojí. Konec konců, jablečná společnost platformu neustále zásobuje dalším obsahem a dokonce to vypadá, že by se většina snímků měla dočkat i pokračování. První vlaštovkou je ale seriál The Morning Show, který získal nominaci na ocenění. Zasloužil se o ni herec Billy Crudup, který si střihl roli Coryho Ellisona, jednoho z šéfu vysílací stanice. Kritiky jeho ztvárnění postavy natolik přesvědčilo, že ho nominovali na cenu Critics’ Choice Awards za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. Přesto nemá Billy zdaleka vyhráno a své síly poměří s takovými velikány jako je například Peter Dinklage, jehož můžete znát jako Tyriona z Her o Trůny, a Timem Blakem Nelsonem, který se proslavil především seriálem Watchmen, kde si zahrál postavu Wadea Tillmana.

Ačkoliv byli recenzenti a kritici k The Morning Show zpočátku poměrně nekompromisní, postupem času si tento seriál z prostředí ranní televizní show oblíbili, a stejně tak i fanoušci, podle nichž se jedná o nejoblíbenější snímek na Apple TV+. Zejména Crudup se o popularitu seriálu nemálo zasloužil, jeho dokonalé ztvárnění arogantního, avšak charismatického šéfa televizní stanice totiž učarovalo mnohým divákům. Kromě zmíněného Petera Dinklage a Tima Blakea Nelsona se ale Billy popere i s dalšími herci a herečkami, jako je například Asante Blackk, Asia Kate Dillion, Justin Hartley nebo Delroy Lindo. Ač Apple může nominaci slavit, na konkurenční Netflix stále jablečná streamovací služba nemá. Mediální gigant si totiž vysloužil na 61 nominací a jen Robert De Niro z proklamovaného filmu The Irishman jich získal 14. HBO si na svůj účet připsalo 33 nominací a Amazon 14. Přesto se ale jedná o skvělý výsledek a nezbývá čekat, co Apple TV+ čeká příště.

Dnes nejčtenější

.