Zavřít reklamu

Kvalitních strategií, který vyžadují propracovanou taktiku a zaberou několik desítek hodin, je na mobilních zařízeních jako šafránu. Naštěstí tu máme vývojáře jako jsou studia Playcrab a Ubisoft, kteří momentálně vydávají povedenou adaptaci legendární herní série Might & Magic Heroes, jež nese podtitul Era of Chaos. Na iOS si tak užijeme stejně plnohodnotný zážitek jako na PC a zatím to vypadá, že se rozhodně máme na co těšit. Ubisoft mobilní hry zkrátka umí a tento počin podle všeho nebude výjimkou.

Je to již nějaký čas, co jsme informovali o přislíbeném vydání zajímavě vypadající hry Might & Magic Heroes: Era of Chaos. Čas však letí jako voda a nastal den, kdy se titul podívá na iOS a pokusí se zapůsobit na hráče. Konec konců, rozhodně má co nabídnout. Kromě přívětivé vizuální stránky nás čeká také široká paleta známých postav, z nichž si můžeme utvořit armádu, a 9 herních módů, které zabaví na desítky hodin. Pochopitelně nechybí ani propracovaná hratelnost, kde je nutné využívat důkladnou strategii a rozmístit své jednotky tak, aby mohly efektivně zaútočit, nebo bránit. Každá z postav navíc patří k určité frakci, jež disponuje speciálními schopnostmi a dokáže vám život na bojišti pořádně ulehčit. Podle vývojářů tak bude chvíli trvat, než hráči hru plně pochopí a naučí se všechny herní mechaniky.

Další příjemnou novinkou je systém klanů, díky němuž můžete během svého cestování po rozlehlém herním světě potkat své souputníky a společně se vydávat na různá dobrodružství. A pokud si troufnete, můžete poměřit síly v aréně s ostatními guildami a pokusit se umístit v žebříčku nejlepších klanů. Pokud vás tedy lákají propracované strategie s bohatou RPG stránkou, ale nechce se vám pouštět do žádné hry na hrdiny s obrovským otevřeným světem, Might & Magic Heroes: Era of Chaos je skvělou volbou. Hra je navíc plně zdarma a nabízí mikrotransakce, jež však nijak nezasahují do samotné hry a neovlivňují jakkoliv samotnou hratelnost. Zaujal-li vás tento pozoruhodný počin, zamiřte na App Store a hru si stáhněte.

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.