Zavřít reklamu

Zatímco naprostá většina tuzemských prodejců si Black Friday vyložila po svém a předvánoční slevovou akci s tímto názvem spustila již před pár týdny, ten pravý Černý pátek připadá skutečně jen na jeden den – konkrétně letos 29. listopadu, na který naváže Cyber Monday 2. prosince. Do tohoto nákupního šílenství se jako již tradičně zapojí i Apple, který již začal na bonusy na Online Storu lákat. Žádné terno však nečekejte. 

Black Friday a potažmo Cyber Monday má naprostá většina lidí spojený s obrovskými slevami prakticky na vše, na co se jen podívají. Apple si však vykládá význam těchto nákupních svátků zcela jinak a místo slev “jen” nabízí bonusy k nákupům v Apple Storech ve formě dárkových poukazů na různé částky, za které lze nakoupit příslušenství, popřípadě je využít k částečnému zaplacení dalšího Apple produktu zakoupeného právě v tomto obchodě. Jedná se tedy o fajn bonus, nicméně “na zadek” si z něj na rozdíl od slev u jiných prodejců jen těžko sednete. 

Hodnotu poukázky určuje Apple podle toho, jak drahý produkt u něj zakoupíte. Poukázky jsou rozděleny do několika kategorií, přičemž například za nákup MacBooku získáte poukaz na 4800 korun, díky kterému si tak de facto odnesete zdarma levnější AirPods 2. generace. V případě nákupů levnějších produktů pak hodnota poukázky rapidně klesá, přičemž například za sluchátka Beats bylo možné v uplynulých letech získat maximálně poukazy na 600 korun, v případě starších iPhonů se pak bylo možné dostat na 1200 korun, u iPadů dokonce na 2400 korun. Stejnou “poukázkovou politiku” Apple velmi pravděpodobně uplatní i letos. Jasno budeme mít nicméně až v pátek ráno, kdy na tuzemském Online Storu akce vypukne. Využít ji bude možné od tohoto dne až do pondělka 2. prosince, do půlnoci. Kupóny bude Apple samozřejmě rozdávat i k nákupům, které proběhnou přes první adventní víkend. 

Související články

Dnes nejčtenější

.