Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Hotspot VPN 360 Unlimited data

Jestliže hledáte nějakého VPN klienta, který je k dostání za rozumnou cenu a alespoň z části funguje, možná by vás mohla zaujmout aplikace Hotspot VPN 460 Unlimited data, která je ke dnešnímu dni navíc zcela zdarma. Po připojení na některý ze serverů byste měli být schopni se pohodlně dívat i na streamovaná HD videa, a to navíc v co nejbezpečnější formě.

Hotspot VPN Unlimited Proxy-The Best Incognito VPN

Aplikace Hotspot VPN Unlimited Proxy-The Best Incognito VPN plní stejnou funkci, jako výše zmiňovaná aplikace Hotspot VPN 360 Unlimited Data a dokonce pochází od stejného vývojáře. S touto aplikací si taktéž můžete chránit vaši identitu na internetu a taktéž ji dnes můžete získat zcela zdarma.

Active Voice!

Obtěžuje vás zdlouhavé psaní a raději byste jej nahradili populárním diktováním do telefonu? Jestliže ano, možná by vám mohla přijít vhod aplikace Active Voice!. Tento program se jednak těší obrovské popularitě a navíc by mělo jít o kvalitní nástroj, který samozřejmě mimo 31 cizích jazyků podporuje i češtinu.

Snap Markup – Annotation Tool

Pokud častokrát potřebujete přidat určitou anotaci do vašich fotografií a snímků, určitě byste pro tuto činnost ocenili aplikaci Snap Markup – Annotation Tool. Pomocí tohoto nástroje se zmiňované přidávání anotací stává o poznání jednodušším a výsledné snímky můžete taktéž ihned sdílet.

Loopfield

Napadlo vás někdy, že byste si do sluchátek pouštěli zvuky vašeho okolí, které jsou však zacykleny do zajímavých smyček? Přesně tohle totiž dělá aplikace Loopfield, při jejímž používání vám stačí nasadit si sluchátka a zkrátka se vydat na procházku. Aplikace neustále nahrává zvuk vašeho okolí, který následně umístí do zmíněných smyček.

Sand Garden

Hrátky s pískem a kamením dokáží být častokrát velice uklidňující a mohou nás myšlenkami přenést do našich mladých let, kdy jsme si pouze hráli na pískovišti a nemuseli jsme se trápit s povinnostmi. Přesně takto funguje aplikace Sand Garden, která vám tyto hrátky opět umožní, avšak tentokrát si u toho nebudete muset zašpinit ruce.

Arcs

V logické hře Arcs bude vaším hlavním úkolem otáčet jednotlivými částmi kruhu tak, abyste ve finále získali správné rozpoložení jeho barevných částí. S přibývajícími úrovněmi se celková obtížnost stále více a více ztěžuje, díky čemuž se rozhodně nemusíte bát toho, že by na vás hra Arcs byla až příliš primitivní.

Související články

Dnes nejčtenější