Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Předvánoční Black Friday na Alze nabírá na obrátkách každým dnem. A jelikož by byla škoda, kdyby vám ty nejlepší slevy v rámci této slevové akce unikly, rozhodli jsme se vám po tipech na Apple produkty vybrat i 10 zajímavých chytrých vychytávek, které by se vám mohly do domácnosti též hodit. Pojďme se na ně tedy společně podívat. 

Chytrá přenosná lampa Eve Flare

Chytrá světla se těší v posledních letech velké popularitě. Není se však příliš čemu divit. Zatímco před pár lety pro nás bylo ovládání osvětlení mobilním telefonem jako výdobytek ze sci-fi filmu, nyní si můžeme tento luxus vychutnat naplno. Pokud i vy po podobném přírůstku do domácnosti toužíte, zaujmout by vás mohla lampa Eve Flare která nabízí kompatibilitu s jablečným HomeKitem, ovládání hlasem či poklepáním nebo výdrž až šest hodin svícení. Lampa je totiž přenosná, díky čemuž jí můžete vzít třeba i na zahradu. Chlubí se totiž i voděodolností podle IP65. A nabíjení? Dokonce bezdrátové. Její cena spadla díky Black Friday na 1590 korun. Určitě tedy zajímavá vstupenka do světa chytrých světel. 

LED pásek Philips Hue

Chcete dokonale a hlavně chytře prosvětlit vaší zahradu či terasu? Pak by vás mohl zaujmout LED pásek Philips Hue. Ten se chlubí jak slušnou odolností (IP 67), tak i skvělou světleností. Připojitelný je navíc k Hue Bridge, díky čemuž u něj můžete využívat pokročilé funkce typu HomeKit. Cena tohoto produktu nyní spadla na 3649 korun. 

Chytré žárovky Philips Hue Starter Kit

Žárovky Philips Hue jsou mezi milovníky chytrých domácností velmi oblíbené především díky své kvalitě a kompatibilitě s HomeKitem. Nevýhodou je pak jejich cena, která je poměrně vysoká. Black Friday však srazil cenu setu dvou žárovek s Hue Bridgem na pouhých 2 990 korun, což se rozhodně vyplatí. Pokud vás tedy tento svět láká, s chutí do něj. 

Lokalizační přívěšek FIXED

Máte problémy se zapomínáním klíčů, peněženek či jiných důležitých věcí? Pak pro vás máme super tip. Díky lokalizačnímu přívěšku FIXED Smile totiž snížíte riziko ztráty na minimum. Přívěšek, který je kompatibilní jak s iOS, tak Androidem, totiž zobrazuje svoji polohu na mapě ve speciální aplikaci, díky čemuž jej vždy velmi snadno naleznete. Tedy, nalezli byste v případě, že by vás “netrkla” notifikace o ztrátě signálu mezi čipem a vaším telefonem, díky které si na zapomenutou či ztracenou věc vzpomenete prakticky hned při vašem vzdálení se od ní. Za 249 korun super vychytávka.

Chytrá meteostanice Netatmo Healthy Home Coach

Máte rádi přehled o vlhkosti či kvalitě vzduchu, teplotě nebo hluku ve vaší domácnosti? Pokud ano, zaujmout by vás mohla meteostanice pro interiér Netatmo Healthy Home Coach, která vám právě všechny tyto věci prozradí. Připojit se k ní navíc můžete i vzdáleně a svou domácnost tak zkontrolovat například i z druhého konce planety. Potěší i kompatibilita s HomeKitem a především pak nízká cena – konkrétně 2049 korun díky Black Friday. 

Chytrá zásuvka Koogeek Smart Plug

Skvělým parťákem do chytré domácnosti může být i zásuvka Koogeek Smart Plug. Jak už její název napovídá, jedná se o chytrou zástrčku do zásuvky, do které lze připojit další spotřebič a přívod energie do něj následně ovládat na dálku například přes HomeKit. Právě ten totiž tato smart vychytávka stejně jako naprostá většina produktů výše podporuje. V recenzích uživatelů si navíc vede skutečně velmi dobře a i cenově vychází nyní díky Black Friday skvěle. Sehnat se totiž dá za pouhých 899 korun. 

Chytrý zámek dveří Danalock V3

Nebaví vás už s sebou tahat klíče? Pak pro vás máme super řešení vašeho problému. To nese název Danalock V3 a jedná se o set chytrého zámku s vložkou, který lze ovládat bezpečně přes iOS aplikaci či HomeKit. Klasickým klíčům tedy odzvoní, jelikož vše pohodlně obstaráte přes svůj telefon, počítač či hodinky a to klidně i na dálku. Zabezpečení vašich dveří nebylo nikdy jednodušší. Za cenu 4499 korun určitě zajímavá vychytávka.

Chytrý termostat Tado Smart Radiator Thermostat

I topit se dá chytře. Pomůže vám s tím chytrý termostat Tado Smart Radiator Thermostat, který jednoduše umístíte na radiátor a pak už jen jednoduše přes HomeKit řídíte vše potřebné. Fajn je, že k této vychytávce není nutné dokupovat žádné bridge ani nic podobného, jelikož veškerá komunikace probíhá přes WiFi. A kdyby vás už nebavil HomeKit, lze termostat ovládat i přes aplikaci, která je zdarma ke stažení v App Store a pozor – je kompletně v češtině. Cena je příznivých 2490 korun. 

Chytrý květináč Click and Grow Smart Garden

Jste milovníky bylinek? Co si tak udělat radost chytrým květináčem, který za vás vše obstará a vy si tak budete užívat už jen výsledky jeho snažení? Zní vám to super? Pak sáhněte po Click And Grow Smart Garden. Do toho stačí jen zasadit příslušné rostlinky, zalít, zapnout květináč a nechat vše svému osudu. Květináč dokáže automaticky regulovat zavlažování, ale také svícení LED světlem na rostlinky, kterým tak pomáhá růst. Potěší i jeho nízká spotřeba 23 kWh ročně. Tato paráda stojí 1599 korun. 

Chytrý nástavec na vodovod Eve Aqua

Chcete co nejvíce ušetřit za vodu? Řešením může být nástavec na vodovodní kohoutek, kterým můžete svou spotřebu nejen kontrolovat, ale také regulovat. Nástavec je plně programovatelný, ale také kompatibilní s HomeKitem, díky čemuž si skvěle rozumí s Apple produkty. Pokud tedy chcete nad spotřebou vody vyzrát, je právě tento produkt jedním z nejzajímavějších pomocníků. 

Související články

Dnes nejčtenější

.