Zavřít reklamu

Jsou to již téměř tři týdny, co nejnovější generace jablečného telefonu spatřila světlo světa. Mnozí zlí jazykové tomuto kousku nedávali příliš velké naděje a tvrdili, že oproti předchůdci nemá pořádně co nabídnout, ale opak je pravdou. Nové řadě iPhonů se vlastně daří v prodejích skutečně skvěle a jak recenzenti, tak spotřebitelé nešetří pochvalnými recenzemi.

Stejně jako při vydání každého nového modelu, i tentokrát se telefonu na zoubek podívali recenzenti z Consumer Reports, tedy organizace, která se zabývá testováním elektronických produktů a následným doporučením daného zařízení spotřebitelům. Testeři bývají mnohdy nekompromisní a neoblomní, proto k recenzím této společnosti vzhlíží jak spousta uživatelů, tak média. Sice již nejednou testy Consumer Reports způsobily vlnu kontroverze, především co se týká hodnocení Apple produktů, ale pořád je jedná o váženou organizaci, na jejíž doporučení uživatelé zkrátka slyší. Ta tentokrát přispěchala s hodnocením nových modelů a většina příznivců i odpůrců se nestačila divit. Po letech si totiž jablečný telefon, konkrétně iPhone 11 Pro Max, vydobyl trůn pro nejlepší smartphone současnosti. Za ním následoval další prémiový model – iPhone 11 Pro. Překvapení je na místě, léta si totiž první příčky uzurpovávala jihokorejská společnost Samsung.

Nejlepší smartphony současnosti podle Consumer Reports: 

  1. iPhone 11 Pro Max
  2. iPhone 11 Pro
  3. Samsung Galaxy S10+
  4. iPhone XS Max
  5. Samsung Galaxy S10
  6. Samsung Galaxy Note10+
  7. iPhone XS
  8. iPhone 11
  9. Samsung Galaxy Note 10+ 5G
  10. Samsung Galaxy Note 10

Vynikající hodnocení si Pro řada iPhonů vysloužila především díky prodloužené výdrže baterie, kdy například iPhone 11 Pro Max vydržel v testu dlouhých 40 hodin a 30 minut. To je o poznání více než nabízí jakýkoliv jiný smartphone z testované řady. Jakýmsi novodobým standardem se stala kvalita fotoaparátu, jež díky trojitému objektivu vysoce převyšovala konkurenci a mohla směle poměřovat síly i s klasickými zrcadlovkami. Jedinou výtku měla organizace Consumer Reports k ceně, která je i přes veškerá vylepšení stála poměrně vysoká a uživatelům vlastnícím iPhone XS nebo XS Max se zkrátka nevyplatí ihned přecházet na novější generaci. V každém případě se jedná o vynikající výsledek a další plusový bod pro jablečnou společnost.

Související články

Dnes nejčtenější

.