Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud nemáte v plánu strávit ho v baru, u vody, na návštěvách u příbuzných nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Po životě

Anna, kterou ve snímku Po životě ztvárňuje Christina Ricci, zemře při autonehodě. Poté, co se záhadně probere v pohřebním ústavu, se ocitá ve zcela jiné realitě na pomezí mezi životem a smrtí. Nikdo s výjimkou majitele ústavu pana Deacona (Liam Neeson) ji ale nemůže slyšet. Existuje život po životě?

  • 99,- zakoupení, 59,- zapůjčení
  • Čeština

Film Po životě můžete získat zde.

Expandables: Postradatelní 3

Ve třetím díle populárních Expandables musí tým ústředních hrdinů čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks (Mel Gibson) je nyn odpadlíkem a měl být dokonce zabit. Rozhodne se sprovodit celý tým postradatelných ze světa, ti se ale jen tak nedají. Postradatelní se rozrostli o nové členy, kteří se nehodlají jen tak vzdát.

  • 79,- zakoupení

Film Expandables: Postradatelní 3 můžete pořídit zde.

Mortal Instruments: Město z kostí

Clary Fray je obyčejná náctiletá dívka z Brooklynu – ovšem pouze zdánlivě. Její poklidný život dostane závažnou trhlinu ve chvíli, kdy jí po zápase s neznámým stvořením zmizí matka. Clary se vydává ji znovu nalézt a na své cestě odhaluje záhadná tajemství o skrytém světě stínů, který existuje vedle toho našeho. Na své cestě zároveň odhaluje vlastní skryté schopnosti – pomohou jí opět nastolit rovnováhu mezi dobrem a zlem?

  • 79,- zakoupení, 39,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Mortal Instruments: Město z kostí můžete získat zde.

Mimozemská invaze

Ve filmu Mimozemská invaze se představí Wesley Snapes, RJ Mitte, Jedidiah Goodacre, Niko Pepaj, Laura Maria Bilgeri a další. Pětice nic netušících přátel se chystá užít si odpočinek v odlehlém domku u jezera. Mimozemská civilizace, která v tu chvíli napadla Zemi, má ale zcela jiné plány.

  • 39,- zapůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Mimozemská invaze můžete získat zde.

 

Související články

Dnes nejčtenější

.