Zavřít reklamu

Společnost Apple minulý týden představila trojici svých nejnovějších iPhonů – iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Mezi novinkami, které letošní generace jablečných smartphonů nabídla, jsou i nové barevné varianty. Nejlevnější z letošních modelů – iPhone 11 – bude již od pátku k dostání v černé, bílé, fialové, zelené, žluté a (PRODUCT) RED variantě, zatímco nákladnější iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max bude možné zakoupit ve vesmírně šedé, stříbrné, zlaté a nové půlnoční zelené barvě. Fotografie všech barevných variant můžete pochopitelně najít na webu společnosti Apple, novináři ale po skončení Keynote přinesli snímky nových iPhonů, na kterých můžeme nové barvy vidět v realističtějším podání.

V minulosti jsme sice již mohli vidět iPhony ve žluté či zelené barvě, letošní barevné varianty se v lecčems liší. Barevné odstíny iPhonu 11 jsou laděné do lehce pastelové estetiky, zatímco barvy loňského iPhonu XR byly výraznější a intenzivnější. Barvy, ve kterých se bude prodávat iPhone 11 Pro, jsou oproti loňským lesklým odstínům spíše matnější. Půlnoční zelená u iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max je pak naprostou a dosud neviděnou novinkou. Kromě ní se bude iPhone 11 Pro vyrábět také v obvyklé vesmírně šedé, zlaté a stříbrné.

Zatím to vypadá, že půlnoční zelená má poměrně velký potenciál stát se jednou z nejoblíbenějších – ne-li přímo nejoblíbenější – barevných variant. Jedná se sice o naprostou novinku, žádným překvapením ale tento odstín zelené není – o jeho prozrazení se ještě před oficiálním představením letošních iPhonů postaraly některé úniky, které přinesl například populární server MacOtakara. Jak se vám nové barvy letošního iPhonů líbí? Rozhodli jste se pro některý z nových modelů?

Související články

Dnes nejčtenější

.