Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Někdy potřebujeme vyřešit hovor za jízdy, ale mít telefon u ucha se nevypláci. Za předpokladu, že dáváte přednost dvoukolovým mašinám, vzrůstá riziko nehody mnohonásobně. Tuto situaci můžete mít snadno pod kontrolou, pokud jste pečlivě připravení, a hlavně se slušně vybavíte. Na Mobil Pohotovosti si pro vás přichystali 15% slevu na handsfree značky Cellularline pro profesionální motorkáře.

Do své helmy, ale i helmy vašeho spolujezdce, můžete zabudovat jeden ze zajímavých handsfree, které vám pomohou bezproblémově komunikovat. Handsfree CellularLine Bluetooth Interphone EDGE je stvořen pro jízdu nejen ve dvou na jednom stroji. Můžete z něj prostřednictvím telefonu vytočit jedno oblíbené číslo nebo poslední volané. Zvládne až 12 hodinový hovor. Handsfree CellulariLine si poradí i s poslech hudby nebo přijímáním instrukcí z GPS navigace, takže se stává vaším průvodcem. To a mnohem více za 5 949 Kč.

Dalším kvalitním kouskem rozhodně je Handsfree CellularLine Bluetooth Interphone CONNECT Twin Pack. Ten disponuje směrovým mikrofonem, jenž je odolný vůči větru, a tak vám za jízdy bude rozumět i osoba na druhé straně. Milovníky hudby určitě potěší i přehrání MP3 souborů z vašeho smartphonu a možnost jí sdílet mezi ostatními jezdci. Je kompatibilní s velkým množstvím navigačních aplikací a dokáže vytočit kontakt za pomocí hlasového vytáčení. Jako bonus má integrované rádio, takže si bezproblémově naladíte vaší oblíbenou stanici za 5 526 Kč.

Kompletní seznam handsfree najdete na stránkách Mobil Pohotovosti. Jde převážně o profesionál výbavu pro zapálené motorkáře, čemuž i odpovídá i cena. Doprava je samozřejmě zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.