Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud nemáte v plánu strávit ho v baru, u vody, na návštěvách u příbuzných nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

47 Ronin

Film vás zavede do feudálního Japonska a nabídne nejen kulisy východní kultury, ale i jejich bojové umění. Hlavní hrdina je vyděděnec, a to hned z několika důvodů. Je jiný a nezapadá do společnosti, a tudíž je odsouzen a vzat mezi členy vyloučených samurajů. Cesta za odplatou Kaila dovede do mnoha nelehkých situací, v nichž bude muset prokázat svůj um v bojové umění. Ve snímku tak nebude nouze o akci.

  • 49 Kč (zakoupení) / 39 Kč (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština (stereo)

Snímek 47 Ronin můžete pořídit zde

Minions

Chcete se pobavit a nad ničím moc nepřemýšlet. Minions jsou zábavný animáč, který staví na podivných a neposlušných potvůrkách, hledající svého zlého pána, padoucha všech padouchů. Tenhle prequel vám poodhalí příběh o tom, jak se Mimoňové dostali ke Gruovi v Já, padouch a jaké problémy je cestou potkaly. Tyto nesnáze budou obnášet řadu komických situací, které pochopí i menší diváci.

  • 49 Kč (zakoupení) / 39 Kč (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština (stereo)

Snímek Minions můžete pořídit zde

The Purge (2013)

V tomhle hororu půjde doslova o život. Představte si, že americká vláda se rozhodla, že dovolí svým občanům beztrestně zabíjet. Kohokoliv si umanou, třeba i náhodného kolemjdoucího. Kdo všechno přežije 12 hodin nepřetržitého vraždění v tomto snímku a jaký je boj o přežití, když se vraždění nechcete účastnit?

  • 49 Kč (zakoupení) / 39 Kč (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština (titulky)

Snímek The Purge (2013) můžete pořídit zde

Padesát odstínů černé

Nemusíte být zrovna fanouškové Padesáti odstínů šedi. Tohle není erotický film, ale spíše parodie na ženami milované knížky. Užijte si béčkový humor v černošském podání, který si bere na paškál celý snímek i knihu z pera E. L. James. Pronikněte do pokroucené minulosti pana Blacka a užijte si setkání jeho osudové ženy, které bude humorné od začátku do konce.

  • 129 Kč (zakoupení) / 59 Kč (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština (titulky)

Snímek Padesát odstínů černé můžete pořídit zde

Příchozí

Strhující sci-fi, které se snaží rozebrat jeden z nejzásadnějších problému komunikace s entitami mimo planetu zemi. Zatímco většina lidstva řeší nevyhnutelný osud s přicházející globální válkou, hlavní hrdinka tohoto mysteriózního dramatu se snaží nalézt odpovědi k přistání návštěvníků ze vzdáleného světa. Proč tu jsou a co nám vlastně chtějí, jsou jejich úmysly čisté?

  • 69 Kč (zakoupení)
  • Angličtina (5.1), čeština (titulky)

Snímek Příchozí můžete pořídit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.