Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi stálé návštěvníky portálu YouTube, určitě víte, že sledovat videa přes mobilní data není nejradostnější volba. Proto vznikají aplikace, které vám umožní stáhnout obsah, nahrát jej do vašeho mobilního zařízení a sledovat vše off-line. Odpadá tak starost o dat a konzumace oblíbeného video obsahu na cestách bude mnohem radostnější pro vás i vaší peněženku.

Mezi oblíbené nástroje, které můžete používat ke stažení videí patří:

1. iTube HD Video Downloader

Pokud máte rádi jednoduché a dobře vypadající prostředí, určitě zvolíte iTube HD Video Downloader. Dokáže stáhnout nejen video, ale i playlisty či celé kanály. Všechno snadně a jednoduše, a také vám umožní vybrat z několika audio či video formátů, třeba MP3.

2. Any Video Converter for YouTube Playlist Download

Dalším nástrojem je Any Video Converter. Ten se převážně zaměřuje na převod videí do požadovaných formátů. Umí separovat audio z videa. Kromě toho nabízí základní editaci. Dokážete s ním taktéž stáhnout jakékoliv video či playlist na video portálech jako je YouTube.

3. MediaHuman Downloade

Mezi zajímavý nástroj patří i MediaHuman Downloade. Nabízí stejné funkce jako výše zmíněné programy. Na YouTube i dalších portálech na sdílení videa je jako doma, a pokud holdujete muzice, dokáže vám k ní sehnat i lyrics.

A jak takový program na stažení videí funguje? Pojďme si to třeba ukázat na iTube HD Downloader, který převážně slouží jako youtube playlist downloader. Určitě zjistíte, že to není vůbec těžké. Stačí pouze tři jednoduché kroky:

První krok: Otevřete si iTube

Poté, co si nainstalujete program, nezapomeňte ho otevřít. K němu si buď do svého preferovaného prohlížeče nainstalujete plung, ten vám na web přidá tlačítko ke stažení, anebo vše uděláte v samotném rozhraní, do kterého umístíte odkaz stránky s playlistem.

tlacitko ke stazeni na youtube

Druhý krok: Vyberte si videa, která chcete stáhnout

V případě, že dáte přednost plungu, jednoduše kliknete na tlačítko „Download“ a otevře se vám nové okno se všemi videi. V tento okamžik si můžete vybrat, co chcete stáhnout a v jaké kvalitě a formátu. Uvidíte i velikost, kterou vám videa zaberou.

nabidka s videi, ktere v ramci playlistu muzete stahnout

Pokud dáte přednost samotnému programu, postup je trochu odlišný. Vložíte tedy URL stránky a vyskočí na vás nabídka, zdali chcete stáhnout samostatný klip anebo playlist.

stazeni videii pomoci programu iTube

Třetí krok: Stáhněte svůj playlist

Doba stahování záleží na tom, jaký formát videa jste si zvolili. iTube HD Downloader souběžně stahuje až 8 souborů ve stejnou chvíli. Jakmile se jedno dokončí, začne se stahovat následující a nemusíte se o nic starat.

Prubeh samotneho stahovani youtube playlistu

V případě, že vás iTube HD Downloader zaujal, určitě neváhejte zajít na stránky tohoto youtube playlist downloader. Dozvíte se, jaké další funkce, jaké možnosti tento program nabízí a jak snadno lze stažené video dostat do vašeho iPhonu, iPadu či iPodu.

macbook v letadle a na nem spusteny youtube

Související články

Dnes nejčtenější