Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je to tady! Právě dnes Smarty slaví již 7. narozeniny, na které pro své zákazníky připravili báječné slevy a akce. A jaké narozeninové dárky vás čekají?

Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Až do pátku 7. 6. můžete vybírat z prémiových produktů se super slevou. Mezi nimi najdete takové bomby jako jsou akční kamera GoPro HERO7 Black za 8 977 Kč, reprák Bose SoundLink Mini II za 3 977 Kč nebo Samsung Galaxy A7 za 5 977 Kč. K telefonu Huawei P30 za 15 977 Kč pak dostanete tablet Huawei T3 8” v hodnotě 3 290 Kč jako dárek.

Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Samozřejmě nesmí chybět ani zástupce nakousnutého jablka. Sleva 4 000 Kč přistála na cenovce MacBooku Air 128 GB, který pořídíte za cenu 31 990 Kč. Sleva platí na všechny tři barevné varianty.

Kdyby se vám sleva nezdála jako dostatečné lákadlo, jakékoli zboží si můžete koupit také na splátky. Po dobu narozeninových oslav je totiž získáte s 0% navýšením. Aby toho nebylo málo, svou objednávku si můžete nechat zaslat zcela zdarma. Až do pátku 7. 6. totiž platí doprava zdarma na výdejní místa po celé republice. Stačí jen nakoupit minimálně za 1 000 Kč.

  • Celou narozeninovou nabídku najdete ZDE.
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější