Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás, naše věrné čtenáře, na dnešní den přichystali skvělou slevovou akci na produkty od Niceboy. Ale pozor, jak tomu již bývá zvykem, za zvýhodněnou cenu je může získat jen prvních třicet z vás. Po uplatnění kódu lsa284 třiceti uživateli se totiž stane neaktivním.

Sluchátka Niceboy HIVE E2

Přemýšlíte nad pořízením bezdrátových sluchátek, ale bojíte se, že je hned ztratíte? Pak pro vás máme zajímavý tip. Sluchátka Niceboy Hive E2 vám totiž umožní naprostou volnost, ale díky spojovacímu kabelu je hned tak neztratíte. Sluchátka nabízí až osm hodin poslechu hudby ve vysoké kvalitě či možnost ovládat je přes ovladač na kabelu. 

Běžná cena sluchátek je 990 korun, díky slevovému kódu lsa284 je však můžete získat za 490 korun. 

Sluchátka Niceboy Hive XL

Pokud jste zastánci klasických náhlavních sluchátek, zaujmout by vás mohl model HIVE XL od Niceboy. Jedná se o bezdrátová sluchátka, která potěší jak parádním designem, tak i dvacetihodinovou výdrží baterie. Potěší i vysoká kvalitu zvuku či skvělá izolace okolního hluku. Sluchátka lze navíc velmi jednoduše složit pro snadný transport. 

Běžná cena sluchátek je 1490 korun, díky slevovému kódu lsa284 je však můžete získat za 790 korun.

Sluchátka Niceboy HIVE pods True Wireless

Jak už název napovídá, jedná se o zcela bezdrátová sluchátka, která mezi sebou nejsou propojena žádným otravným kabelem. Těšit se můžete na skvělý zvuk s technologií MaxxxBass, automatické párování se zařízením po vytažení z nabíjecího boxu, výdrží až 30 hodin či multifunkční tlačítka na jejich bocích, díky kterým je můžete základně ovládat. Potěší i dosah deset metrů od zdroje zvuku či kvalitní materiály použité na jejich výrobu. Sluchátka jsou navíc perfektně ergonomicky zpracovaná, takže bez problému padnou do všech uší. 

Běžná cena sluchátek je 1690 korun, díky slevovému kódu lsa284 je však můžete získat za 1290 korun.

Reproduktor Niceboy (RAZE)

Jako poslední se slevy dočkal reproduktor Niceboy (Raze), který vám nabídne kvalitní prostorový zvuk, osmihodinovou výdrž, plnou vodotěsnost či možnost přijímání hovorů. Hudbu přes něj můžete přehrávat jak bezdrátově, tak přes klasický kabel. Potěší i poutko pro snadnou manipulaci či zavěšení. 

Běžná cena reproduktoru je 1299 korun, díky slevovému kódu lsa284 jej však můžete získat jen za 790 korun. 

Fitness náramek Niceboy X-Fit GPS

Posledním “pánem na holení” je fitness náramek Niceboy X-Fit GPS. Jeho hlavní předností je vestavěný GPS modul, měření srdečního tepu, schopnost přesně monitorovat na 22 sportovních aktivit (včetně lyžování, turistiky a dalších) či monitoring spánku. Potěší i voděodolnost podle IP67, sedmidenní výdrž, barevný displej či schopnost upozornit vás na příchozí telefonní hovory, SMS a notifikace z aplikací. Přes náramek můžete dokonce i ovládat hudbu či fotoaparát vašeho telefonu. 

Běžná cena fitness náramku je 1790 korun, díky slevovému kódu lsa284 jej však můžete získat za 990 korun. 

Související články

Dnes nejčtenější