Zavřít reklamu

7 iOS aplikací a her, které dnes stáhnete zdarma (5.4. 2019)

|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Tiny Month – Easy Calendar

Tiny Month je jednoduchý kalendář navržený tak, aby vám zobrazoval přehledné a čitelné zobrazení měsíce a seznamu s intuitivním rozhraním. Můžete přepínat mezi třemi velikostmi. To se hodí, pokud chcete mít u každého dne zobrazené všechny úkoly a máte jich hodně. Při nejmenejší velikosti se jich totiž do každého políčka vejde požehnaně.

Tiny Month - Easy Calendar
Tiny Month - Easy Calendar
Price: 49Kč 49,00 Kč

Focus Keeper Pro

Chcete svou produktivitu udržet na vrcholu? Pomocí aplikace Focus Keeper Pro to bude hračka! Nastavte časovač na 25 minut a vyhněte se tomu, že byste dělali něco jiného, než máte za úkol. Pak si udělejte krátkou přestávku a po každých čtyřech lekcích budete odměněni delší 20-30 minutovou pauzou. V nastavení si poté můžete nastavit délku odpočtu a přestávky.

Focus Keeper Pro
Focus Keeper Pro
Price: 49Kč 49,00 Kč

Dayless – Simple Diary App

Dayless poskytuje pozoruhodně snadný způsob, jak zapisovat své myšlenky a připomínky. Stačí klepnout na kterýkoli den v týdnu, ať už je to minulost, přítomnost nebo budoucnost a něco nahrát. Zahrnuje podporu iCloud a funkci Touch nebo Face ID.

Dayless - Simple Diary App
Dayless - Simple Diary App
Developer: minhee choi
Price: 49Kč 49,00 Kč

5th Grade Reading

Skvělá výuková aplikace, pomocí které se vaše děti mohou učit naprosto všude. Představuje řadu příběhů a historických textů, které lze číst ve volitelném tempu. Na konci každé pasáže bude uživatel tázán na několika otázek ohledně příběhu.

5th Grade Reading
5th Grade Reading
Price: 79Kč 79,00 Kč

Dead Rain : New Zombie Virus

Svět je nakažen neznámým virem a sužován neustálým deštěm. Z infikovaných lidí se stávají zombie a z jejich těl, díky silnému krupobití, rostou části stromů. Vy se musíte pokusit najít svou dceru, která se ztratila během útěku. Tak se do toho pusťte!

Dead Rain : New Zombie Virus
Dead Rain : New Zombie Virus
Developer: JungWoo Park
Price: 25Kč 25,00 Kč+

Dominant Investors App

Pokud sháníte aplikaci, která za vás zanalyzuje a vyhodnotí více než 7500 společností na amerických burzách, potom bude Dominant Investors App právě pro vás. Na trhu kryptoměn vybírá aktiva s nejpevnějšími základními a technickými parametry.

Dominant stocks
Dominant stocks
Price: 2999Kč 1 290,00 Kč

Drop Flop!

Otestujte své reflexní dovednosti prstů! Drop Flop je rychlá, ideální hra pro všechny druhy příležitostí. Dokáže zabavit ve škole, v posteli nebo na nudném večírku. Zkuste to!

Drop Flop!
Drop Flop!
Developer: Andrey Spencer
Price: 25Kč 49,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek