Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Visual Math 4D

Visual Math 4D je profesionální grafická kalkulačka, která vám umožní procházet kolekci vestavěných funkcí, mezi které patří například trigonometrie, zaokrouhlování a nebo základní součet. Funkce mohou být kresleny ve 2-D, 3-D a 4-D s časovou proměnnou. Můžete také uložit své výpočty, otočit a přiblížit graf ve třech rozměrech a zobrazit jich více najednou.

[appbox appstore id657441399 oldprice=“49Kč“]

Remember To Buy!

Díky aplikaci Remember To Buy se z vás stane šťastnější nákupčí! Svůj nákupní seznam můžete vylepšit pomocí barevných značek, které dodají na přehlednosti. Pro volbu více kusů daného produktu stačí jedno „tapnutí“. Postupné odškrtávání zboží vás zbaví věčného bloudění po supermarketu. Svůj seznam můžete jednoduše sdílet přes zprávy či email.

[appbox appstore id654642685 oldprice=“49Kč“]

Idyoma – language learning

Idyoma vám pomůže naučit se nový jazyk prostřednictvím konverzace. Spojuje vás se studenty jazyků ve vaší oblasti, kteří již mluví jazykem, který se snažíte naučit, a kteří se zajímají o jazyk, který vy naopak znáte. To vzájemně prospívá oběma stranám a vám to usnadní cestu se dorozumět jako rodilý mluvčí. Jednoduše nastavte profil výběrem jazyků, určete odbornost a začněte procházet profily. Výuka nebyla nikdy jednodušší!

[appbox appstore id1236608549 oldprice=“49Kč“]

Btw – puzzle maze

Cíl je jednoduchý, musíte se pohybovat po poli a sebrat všechny kruhy. Problém je v tom, že jsou viditelné pouze na jedné ze dvou barev – to je důvod, proč byste měli použít přepínače pro změnu světla. V jednoduchosti je síla, přesně o toto pravidlo se opírá design této hry, který se postupně mění v rámci dané úrovně. Po shromáždění všech kruhů je třeba vystoupit z pole a posunout se na další level.

[appbox appstore id1137739981 oldprice=“25Kč“]

PixelMaze

V jednoduché hře PixelMaze budete mít za úkol posbírat všechny pixely a najít cíl. Na každé kolo máte 100 sekund, což se bude zpočátku zdát jako spousta času, v závěru budete ale často prosit o každou další vteřinu.

[appbox appstore id1252617787 oldprice=“49Kč“]

Sprocket

Poklepejte kdekoli, abyste skočili z jednoho podkladu na druhý. Vždy začínáte od středu obrazovky a pokoušíte se dojít co nejdále. Dejte pozor, abyste nepřistáli v mezeře nebo nezůstali v zapomnění ve středu obrazovky, což by znamenalo nekompromisní konec hry. Hra obsahuje dvě úrovně obtížnosti, takže si každý přijde na své.

[appbox appstore id1246824869 oldprice=“25Kč“]

TextHere – AR posts everywhere

Použijte aplikaci TextHere k vytvoření vašeho 3D textu a sdílení do virtuálního světa. Obsahuje mnoho fantastických šablon, které vám zpočátku velmi pomohou. Po zaučení si ale budete moci vyhrát sami. Vyjádřete své pocity nebo náladu jiným stylem!

[appbox appstore id1359694508 oldprice=“49Kč“]

iPhone-X YouTube FB

Dnes nejčtenější

.