Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Jako by to bylo včera, co náš partner iWant otevíral v OC Plaza v Plzni svou novou prodejnu. Při pohledu do kalendáře však zjistíte, že tomu bude již zítra, tedy 22. 3. 2019, rok. A nebyla by škoda tyto první narozeniny řádně neoslavit? Myslím si, že určitě ano. Tento názor ale naštěstí sdílí i samotný iWant, který si na zítřek připravil pro plzeňskou prodejnu celou řadu zajímavých slevových akcí. 

Pokud se zítra do prodejny iWant v OC Plaza vydáte, budete si z ní moci odnést například iPhone XR v jakékoliv barevné i kapacitní variantě s desetiprocentní slevou. Akční ceny však padly i na Macy – konkrétně na MacBook Air 128GB (2017) a MacBook Pro 128GB (2017). Za prvního jmenovaného totiž jen zítra zaplatíte 21 990 korun namísto 25 990 korun, druhý vás pak vyjde jen na 33 990 korun místo klasických 39 990 korun. 

Milovníky iPadů jistě potěší informace o tom, že po představení nového iPadu mini klesla cena jeho předchůdce na 9 990 korun. Cenový pád zažil i 10,5” iPad Pro, který v Plzni seženete za 13 490 korun. Zbylé iPady vyjma novinek představených v pondělí pak můžete v rámci narozeninových slev získat o 10 % levněji. Sleva 10 % se bude dále týkat i veškerého příslušenství. Potěší ale i možnost v tento den nakoupit v Plzni na splátky s 0% navýšením od Hellobank na 10 nebo 20 měsíců. Více informací naleznete zde. Prodejnu můžete navštívit i v případě, že se vám některé z vašich jablíček rozbilo. Naleznete v ní totiž autorizovaný servis, který vám pomůže takřka s jakýmkoliv problémem. 

Jak už jsem však psal výše, slevy platí jen zítra, tedy v pátek 22. 3. 2019, na plzeňské prodejně a to do vyprodání zásob. Pokud budete chtít nakupovat na firmu, na jedno IČO je možné získat jen dva produkty. Slevy pak samozřejmě nelze zkombinovat s jinými akcemi. 

Související články

Dnes nejčtenější