Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Earth 3D

Prohlédněte si celý svět s aplikací Earth 3D. Oživte si svou plochu a nastavte si jakoukoliv část ze zeměkoule jako živou tapetu. Aplikaci provází klidná hudba v pozadí.

[appbox appstore id476566660 oldprice=“89 Kč“]

CheckBook Pro

Mějte přehled o svých financích a transakcích. V aplikaci CheckBook Pro můžete zobrazit všechny plánované transakce ze všech účtů, které si do aplikace uložíte. Seskupte své transakce do složek a udělejte si pořádek ve svém hospodaření.

[appbox appstore id412490330 oldprice=“749 Kč“]

Photo Effects Pro

Photo Effects Pro obsahuje 270 barevných efektů, které vám umožní přetvářet své fotografie v něco úžasného. Vzhledem k velkému množství funkcí a možností si vždy vyberete ty pravé pro vaši fotografii.

[appbox appstore id1388496560 oldprice=“29 Kč“]

Steam

Deus Ex: Mankind Divided

Ve hře Deus Ex: Mankid Divided se v rámci kvalitně zpracovaného příběhu podíváme také do Prahy. Pokračování této série neztrácí nic ze svých kvalit, takže se opět můžeme těšit na akční pasáže, ale i stealth prvky.

[appbox steam simple 337000 oldprice=“29.99 €“]

911 Operator

V této hře se stanete operátorem linky 911. Vašim úkolem bude přijímat hovory a správně vyhodnotit každou situaci. Například na vás bude, abyste volajícímu sdělili správné pokyny pro poskytnutí prví pomoci, nebo vyslali k případu jednotky.

[appbox steam simple 503560 oldprice=“14.99 €“]

Lara Croft GO

Herní sérii GO známe již z našich mobilních zařízení a nyní si tuto herní sérii můžeme užít na také na Macích. S Larou Croft zažijte pro ni tolik typické dobrodružství a čelte smrtícím výzvám v mnoha levelech, které Lara Croft GO obsahuje.

[appbox steam simple 540840 oldprice=“9.99 €“]

Související články

Dnes nejčtenější