Zavřít reklamu

6 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (13.2.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Typic 2 – Add Text to Photos

Typic 2 vám poslouží jednak k úpravě fotografií, ale také k přidávání textu v mnoho fontech. Na výběr jich je přes 300 a když k nim připočteme ještě 1.200 designových prvků a 93 filtrů, opravdu je z čeho vybírat.

Typic 2 - Add Text to Photos
Typic 2 - Add Text to Photos
Developer: Hi Mom S.A.S
Price: 119Kč Free+

Timerly – Interval Timer for Hiit, Workouts, Tabata, and more!

Timerly vám pomůže se cvičením. Na výběr je HIIT, plank, tabata a mnoho dalších typů cvičení, kdy si u každého z nich nastavíte časový plán a ten za vás appka hlídá.

Lightsaber for Watch

Lightsaber for Watch je prostě a jednoduše světelný meč pro vaše Apple Watch. Při zapnutí aplikace stačí máchat rukou a uslyšíte onen typický zvuk, který všichni známe.

Lightsaber for Watch
Lightsaber for Watch
Price: 59 Kč Free

Transistor

Transistor je hrou, která vyšla i na konzole a počítače, takže se rozhodně nejedná o nějaký obyčejný titul. Chválen je hlavně příběh a zajímavý přístup k soubojům, které tomuto RPG dodávají šťávu.

Transistor
Transistor
Price: 149 Kč 129,00 Kč

I Am The Hero

Pixel art je zkrátka velmi oblíbený. Potvrzuje to i hra I Am The Hero, která je právě takto zpracována. Jedná se o retro mlátičku, kterých jsme si užívali mnoho na starých arkádových automatech.

I Am The Hero
I Am The Hero
Developer: 极光游戏
Price: 59 Kč 49,00 Kč

Squareface

Ve Squarface se pustíte do plnění více než 40 příběhových misích, ve kterých budete stavět základnu a tu posléze bránit. Dále se můžete pustit do upravování postavy a vozidla a samozřejmě zabíjení zombíků.

Squareface
Squareface
Developer: VAN CUBO SRL
Price: 89 Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek