Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Star Rover HD – Night Sky Map

Se Star Rover HD můžete pozorovat noční oblohu a dozvědět se tak o jednotlivých hvězdách, souhvězdích, planetách či měsících. Aplikace je určena pouze pro iPad.

[appbox appstore id437217048 oldprice=“59 Kč“]

Bad Hungry Monster

Krásně stylizovaná hra Bad Hungry Monster vás zavede do starodávně vesničky, ve které žije monstrum, které se živí vajíčky a vu mu musíte pomoci přežít. Čeká na vás přes 20 levelů.

[appbox appstore id1446164288 oldprice=“89 Kč“]

Truss Me!

Pokud máte rádi logické puzzly a fyzikální hádanky, Truss Me! je hrou přímo pro vás. Budete v ní stavět nejrůznější konstrukce tak, aby vydržely a nezbořily se.

[appbox appstore id732367282 oldprice=“59 Kč“]

Money – Financial Planning

Mone – Financial Planning je přehledným a jednoduchým správcem financí. Obsahuje kalendář, rozpočty, přehledy za jednotlivá období a mnoho dalších funkcí.

[appbox appstore id1190966640 oldprice=“59 Kč“]

Color Twin

Color Twin je jednoduchou hrou na zkrácení dlouhé chvíle. Vašim úkolem je přesouvat na sebe kolečka stejných barev, čímž se jich zbavíte. Je potřeba postupovat rychle, protože herní plocha se postupně zaplňuje a vy musíte zabránit tomu, aby bylo plné každé prázdné místo.

[appbox appstore id1120207199 oldprice=“89 Kč“]

Perdrix TXT

Perdrix TXT je jednoduchou čtečkou .txt souborů. Ty můžete otevírat z cloudu, emailů či jiných aplikací. Podporuje mnoho jazyků z celého světa a text si můžete i upravit podle svého (velikost, pozadí a podobně).

[appbox appstore id610464835 oldprice=“59 Kč“]

iphone-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější