Zavřít reklamu

Obdobie vianočných sviatkov konečne dorazilo a spolu s ním aj pohodové leňošenie v kruhu blízkych, užívanie si nových darčekov a hodovanie na štedrovečerných dobrotách. Ak ste už nejaký čas majiteľom jablčnej Apple TV, alebo ste si malú čiernu krabičku našli pod vianočným stromčekom, prinášame vám prehľad tých najlepších hier, ktoré by určite nemali ujsť vašej pozornosti. Či už sa radíte do kategórie fanúšikov Indie titulov, ktoré zaujmú svojou unikátnou myšlienkou alebo vyhľadávate tradičné arkádové počiny, v zozname desiatky obľúbených hier si určite nájdete svoj vytúžený herný zážitok.

Napriek tomu, že sa Apple TV 4k nedá považovať za plnohodnotnú hernú konzolu, dokáže veľmi dobre zastávať úlohu fantastického multimediálneho centra do vašej obývačky. K hudbe, filmom a knižnici rôznych aplikácií samozrejme patrí aj kategória herných zážitkov, spomedzi ktorých je naozaj z čoho vyberať. Poďme sa pozrieť na vybraných herných zástupcov v prípade platformy Apple TV.

1. Alto’s Odyssey

Určite si pamätáte predchodcu tejto hry Alto’s Adventure. V zábavnej skákačke musí tentoraz hlavný hrdina čeliť nástrahám púštnej krajiny, v ktorej sa vám do cesty postavia nielen kopce, ale aj hmla alebo búrky. Vyskúšajte si prechod piesočnými dunami a krásnymi scenériami v pokračovaní titulu od vývojárov Snowman.

[appbox appstore id1182456409 ]

2. Inside

Táto platformová adventúra z dielne Playdead si získala fanúšikov tak ako na herných konzolách, tak aj v Apple komunite. Množstvo prestížnych ocenení a mimoriadne pozitívnych recenzií poukazuje na fakt, že Inside by určite nemala chýbať v hernej knižnici každého Indie nadšenca. Preskúmajte temné prostredie so surrealistickým nádychom naprieč lesmi a urbánnymi lokalitami a nenechajte sa chytiť!

[appbox appstore id1201642309 ]

3. Rayman Adventures

Plošinovky sú obľúbeným žánrom už od samotného vzniku hier ako takých. Jedným z najznámejších protagonistov v tomto odbore je bez pochyby Rayman. Ubisoft nám už cez dve dekády prináša dobrodružstvá tohoto nezbedného hrdinu a preto podtitul Adventures predstavuje výborný krok ako rozšíriť svoju hernú zbierku v Apple TV.

[appbox appstore id1043589663 ]

4. Asphalt 8: Airborne

Ságu Asphalt od Gameloftu nie je potrebné predstavovať hádam nikomu. Arkádová racingovka si počas svojho pôsobenia získala status známej klasiky, o čom svedčí aj skutočnosť, že si hru stiahlo vyše 300 miliónov hráčov naprieč celým svetom. Prevetrajte viac ako 180 dostupných áut, či už v sólo závode alebo v multiplayeri s ostatnými hráčmi.

[appbox appstore id610391947]

5. Warhammer 40K:Freeblade

Akčná strieľačka nápadne pripomínajúca známy titul Titanfall ponúka deštrukciu v podobe boja robotov, ktorú si môžete vychutnať v príbehu obsahujúcom viac ako 170 misií. Samozrejmosťou je možnosť multiplayeru, kde postavíte svoju palebnú silu proti iným hráčom.

[appbox appstore id1043640363]

6. Crossy Road

Hipster Whale nám priniesol podobný virálny fenomén ako predstavoval Flappy Bird. Preskákajte cesty plné áut a prekážok v naozaj návykovej hre Crossy Road. Pokúsiť sa o zdolanie najvyššieho skóre môžete aj so svojimi priateľmi v multiplayeri.

[appbox appstore id924373886]

7. Abi: A Robot’s Tale

Ďalšia hra z radu plošinových adventúr, tentokrát odohrávajúca sa v post-apokalyptickom prostredí. Hra je založená na zaujímavom princípe kooperácie a prepínania medzi dvoma hlavnými postavami. Vžite sa do kože robota a jeho spoluputovníka v ceste za objavovaním a priateľstvom.

[appbox appstore id1170852506]

8. Peregrin

Peregrin predstavuje kombináciu atribútov sci-fi, mýtov a fantasy. Táto puzzle-adventúra ponúka 5 kapitol, v ktorých využijete silu a schopnosti hlavnej postavy k prekonávaniu fyzických aj logických prekážok.

[appbox appstore id1161333424 ]

9. Sky Gamblers: Infinite Jets

Aj vy ste si niekedy túžili sadnúť do kokpitu stíhačky? S Infinite Jets to môžete vyskúšať aj na vašej Apple TV. Ponorte sa do akčného leteckého dobrodružstva, ktoré ponúka široké kustomizačné možnosti, vďaka ktorým si prispôsobité svoju stíhačku presne podľa svojich preferencií. Nechýbajú ani intenzívne boje, ktoré z vás spravia toho najlepšieho pilota v nebesiach.

[appbox appstore id1178652431]

10. Hungry Shark World

Podtitul World je sequelom k hre Hungry Shark Evolution, ktorá predstavuje zábavnú podmorskú arkádu. Premeňte sa na obávaného predátora a zjedzte všetko, čo vám príde do cesty, či už sú to ryby, vtáky, korytnačky alebo potápači.

[appbox appstore id1046846443 ]

 

Apple TV

 

 

Dnes nejčtenější

.