Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Change
Change je skvěle navržená, jednoduchá aplikace, která vám pomůže jednoduše provádět převody měn. Stačí jen vybrat příslušnou měnu a aplikace vše udělá za vás.

[appbox appstore id721122369 oldprice=“29Kč“]

Atelier
Tvůrci aplikace Atelier si přejí, aby uživatelé iOS zařízení mohli vytvářet něco skutečně krásného. S aplikací můžete kreslit, malovat a tvořit vlastní umělecká díla.

[appbox appstore id802885260 oldprice=“89Kč“]

Smart Scanner
S aplikací Smart Scanner můžete skenovat knihy, účtenky, veškeré dokumenty, rozvrhy a spoustu dalšího. Oskenované dokumenty můžete přímo v aplikaci dále upravovat a ukládat ve formátu PDF či JPEG.

[appbox appstore id1056133775 oldprice=“29Kč“]

Fitness Point
Fitness Point je skvělou aplikací pro všechny, kdo milují fitness. Pouhých 7 minut vám stačí k tomu, abyste se dostali do formy. Aplikace nabízí 12 cviků s vlastní vahou, které můžete provádět kdekoliv a kdykoliv.

[appbox appstore id947044870 oldprice=“29Kč“]

Checkbook HD
Checkbook HD vám nabízí rychlou a snadnou cestu ke správě vašich osobních financí. S aplikací Checkbook můžete spravovat všechny své účty, plánovat transakce a synchronizovat data mezi více zařízeními.

[appbox appstore id387353182 oldprice=“29Kč“]

Wirly
Wirly se kutálí a krouží skrz různorodá bludiště, sbírá mince a proklouzává branami na své pouti za ztracenými kamarády. Hra je k dispozici nejen pro iOS, ale i pro tvOS.

[appbox appstore id1049054395 oldprice=“29Kč“]

Yuri
Je noc. Hrdina hry, Yuri, se probouzí uprostřed podivného lesa, obývaného obrovskými rostlinami a záhadnými bytostmi. Putujte spolu s ním a vyzkoušejte své schopnosti při objevování fantastického a neznámého světa.

[appbox appstore id714789890 oldprice=“89Kč“]

ios Apps 16617

Dnes nejčtenější

.