Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Máte rádi svůj iPhone? Pak jistě budete souhlasit s tím, že si zaslouží ty správné doplňky. Díky dnešní speciální nabídce můžete získat redukci 3,5 mm Jack/Lightning nebo skvělý nabíjecí dock se stojánkem na AirPods či Apple Watch za zvýhodněnou akční cenu.

Adaptér 3,5mm jack to Lightning Gocomma

Pokud vlastníte některý z novějších iPhonů a nechcete používat bezdrátová sluchátka, je pro vás adaptér pro 3,5 mm jack naprostou nezbytností. Díky jeho malým rozměrů je ale velmi lehké ho ztratit a proto se vyplatí mít vždy další v zásobě. Skvělou službu vám poskytne adaptér Gocomma v klasickém designu, který vám umožní poslouchat hudbu u novějších iPhonů i přes sluchátka, která nejsou opatřena Lightning konektorem. Adaptér Gocomma není podporován iOS 10.3 a novějšími systémy.

Adaptér Gocomma zakoupíte na webu GearBest za pouhých 34 korun. Poštovné do České republiky vás vyjde na 13 korun, zboží obdržíte nejpozději do 45 pracovních dní.

Nabíjecí dock pro iPhone Gocomma 3 v 1

Nabíjecí dock pro iPhone Gocomma 3 v 1 představuje skvělé, elegantní a praktické řešení pro každý (nejen) pracovní stůl. Je nejenom místem, na které můžete odložit a nabít nejenom svůj iPhone, ale také své Apple Watch a AirPods. Jeho instalace je velice snadná, dock umožňuje nabití v některých krytech a obalech. Jeho zadní část je opatřena otvorem pro snadnou organizaci všech připojených kabelů. Na dock byl při výrobě použit ekologicky nezávadný organický silikon.

Nabíjecí dock pro iPhone Gocomma 3 v 1 zakoupíte na webu GearBest za 227 korun. Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží bude expedováno nejpozději 19. prosince a obdržíte ho do 30 pracovních dní.

iPhone Dock fb

Související články

Dnes nejčtenější

.