Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s obchodem Alza.cz jsme si pro vás exkluzivně připravili na prvních 22 adventních dnů malý dárek ve formě slevových kódů na vybrané produkty. Ty si budete moci z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” každý den od 1. do 22. prosince kolem 19. hodiny a na Alze jej obratem využít.

Včerejšek se nesl ve znamení slevy na tvrzená skla pro nové iPhony, ani třetí adventní neděle však nebude na slevový kód strohá. Dnešní adventní okénko totiž skrývá slevu 30 korun na datový kabel inCharge Micro USB. Jedná se o miniaturní kabel, který můžete díky jeho rozměrům připnout třeba na klíčenku či zip svého batohu a odepnout jej v případě, že budete potřebovat dobít své zařízení s konektorem microUSB. Jelikož je kabel velmi plochý a extrémně krátký (měří jen 8 cm), nemusíte se bát nepříjemného zamotání. Příjemným bonusem je pak to, že je magnetický, díky čemuž k sobě vždy jeho dva konce skvěle přilnou a vy se tak nemusíte obávat jeho rozpojení a případné ztráty. 

Běžná cena datového kabelu inCharge Micro USB je 179 korun. Díky slevovému kódu ADVENT201816 jej však seženete o 30 korun levněji a zaplatíte za něj tak jen 149 korun. Akce je platná ode dneška, čili 16. prosince, do 19. prosince. Její kompletní podmínky naleznete zde. 

kosik-slevovy-kod
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Další slevový kód si můžete z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” již zítra. Rozhodně nás tedy opět navštivte, ať vám žádná zajímavá sleva neunikne.

LSA-Head-InCharge
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější