Zavřít reklamu

6 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (11.12.2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Infographics Lab – Templates

Infographics Lab poslouží skvěle všem, kdo vytváří různé diagramy, grafy a infografiku. Obsahuje totiž tisíce položek právě se všemi těmito nástroji. Vy si vyberete ten ideální pro váš projekt a poté si ho pouze upravíte a doplníte svými daty. Primárně je appka určena pro práci s Keynote, ale vše si můžete jako obrázek importovat i do dalších aplikací z iWork.

Infographics Lab - Templates
Infographics Lab - Templates
Developer: Jumsoft
Price: 749 Kč 649,00 Kč

Whirlwind WordSearch

Máte rádi osmisměrky a chcete si vyzkoušet jejich vytváření? Sáhněte po Whirlwind WordSearch. Aplikace primárně podporuje angličtinu a další světové jazyky, bohužel bez češtiny, což vám však nebrání vytvářet vlastní osmisměrky. Vybírat si můžete z mnoha tvarů herního pole a appka také obsahuje návod pro nováčky.

Whirlwind WordSearch
Whirlwind WordSearch
Developer: Eduard Schwan
Price: 299 Kč 249,00 Kč

Steam

Gone Home

V hororové hře Gone Home bude vašim úkolem zjistit, proč je po vašem návratů domů celý dům prázdný. Hledáte různé indície v podobě dopisů, poznámek a jiných dokumentů. Titul zaujme především skvělou atmosférou.

Gone Home
Gone Home
Developer: Fullbright
Price: 12.49 € 12,49 €

Mad Games Tycoon

Ve strategii Mad Games Tycoon založíte vlastní firmu vyvíjející hry. Poté už vybíráte jaké hry budete vytvářet, zda se zaměříte na grafiku, příběh, hratelnost nebo něco jiného a postupně zvyšujete své renomé na trhu. Spravujete samozřejmě zaměstnance, snažíte se nabrat ty nejlepší, ale zapomínat nesmíte také na hlídání financí.

Mad Games Tycoon
Mad Games Tycoon
Developer: Eggcode
Price: 14.99 € 14,99 €

House Flipper

House Flipper je vskutku neobvyklou hrou. Budete v ní kupovat domy, ty poté příkladně upravíte a vylepšíte a se ziskem prodáte. Kromě úklidu budete malovat stěny, instalovat topení, sprchy, světla a mnoho dalšího. Hra nabízí opravdu nevšední zážitek a na nějakou dobu vás určitě zabaví.

House Flipper
House Flipper
Developer: Empyrean
Price: 16.79 € 16,79 €

Car Mechanic Simulator 2018

Další zaměřením neobvyklou hrou je Car Mechanic Simulator 2018. Už z názvu vyplývá, že se stanete auto mechanikem, budete přijímat zakázky a opravovat nejrůznější poruchy na vozech. Ti z vás, kteří se o automobily zajímají, budou určitě potěšení mírou detailů, která je věnována jednotlivým opravám a dílům. Vždy totiž bude nutné vyšroubovat každý jeden šroubek pro odendání příslušné součástky a některé opravy vám tak zaberou mnoho času.

Car Mechanic Simulator 2018
Car Mechanic Simulator 2018
Developer: Red Dot Games
Price: 19.79 € 19,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek