Zavřít reklamu

7 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (7.12.2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

CityMaps2Go Pro Offline Maps

CityMaps2Go nabízí nejen offline mapy, které můžete stáhnout do svého jablečného zařízení, ale také hromadu tipů a fotek zajímavých míst po celém světě. Přímo v aplikaci si navíc můžete vytvořit seznam míst, která chcete navštívit.

CityMaps2Go Pro  Offline Maps
CityMaps2Go Pro  Offline Maps
Developer: Ulmon GmbH
Price: 299 Kč 299,00 Kč+

Learn How to Make Origami

Výborně hodnocená aplikace Learn How to Make Origami obsahuje detailní návod k vytvoření origami. Dohromady jich v appce najdete 22 a u každé je postup popsán velmi detailně krok po kroku.

Learn How to Make Origami
Learn How to Make Origami
Developer: Andreas Bauer
Price: 59 Kč 49,00 Kč

bergfex/Ski

Chystáte se vyrazit na hory do zahraničí? Mohla by se vám hodit tato aplikace, která obsahuje náhled z více než 5.000 webkamer z mnoha zimních středisek z Rakouska, Švýcarska, Německa, Itálie, Francie a Slovinska. Potěší také informace o počasí a mapka střediska.

bergfex/Ski - Weather & Snow
bergfex/Ski - Weather & Snow
Developer: bergfex GmbH
Price: 89 Kč Free+

Tower of Fortune

Tower of Fortune je zajímavým RPG s návykovou a jednoduchou hratelností v retro grafickém zpracování. Samozřejmě vás čekají boje s nepřáteli včetně bosů, vylepšování vašich schopností, levelování a mnoho dalšího.

Tower of Fortune
Tower of Fortune
Developer: Game Stew
Price: 29 Kč 25,00 Kč+

ASD Roulette 2

ASD Roulette 2 je jednoduchou ruletou. Můžete tak zkoušet svoje štěstí a sázet na barvu, jednotlivá čísla, jejich kombinace a podobně.

ASD Roulette 2
ASD Roulette 2
Price: 29 Kč Free

Little Luca

Little Luca je titul především pro děti. Vydají se v něm s malým Lucou hledat zmizelou hvězdu, což jim zabere dohromady 90 levelů. Ty jsou rozloženy do 3 světů, ve kterých půjde vždy o správné načasování s jednoduchým ovládáním.

Little Luca
Little Luca
Price: 179 Kč 25,00 Kč

My Little Princess: Wizard

Pro ty nejmenší uživatele jablečných zařízení je určena hra My Little Princess: Wizard. Ocitnou se v kouzelném království, ve kterém na ně čeká spousta miniher a dobrodružství.

My Little Princess : Wizard
My Little Princess : Wizard
Price: 119 Kč 79,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek