Zavřít reklamu

7 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (30.11.2018)

|
4

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Lineup – Football Squad

Vytvořte si vlastní sestavu fotbalového týmu v Lineup. Hodit se to může především fanouškům, kteří před zápasem diskutují na internetů o ideální sestavě, případě hráčům Ultimate Teamu ve Fifě. Kromě základní jedenáctky obsadíte také lavičku a výsledný tým poté uložíte jako obrázek.

Lineup - Football Squad
Lineup - Football Squad
Developer: michael webb
Price: 29 Kč 49,00 Kč

Dogfight Elite

V Dogfight Elite se ponoříte do bojů první i druhé světové války v kokpitu válečného letadla, uvnitř tanku nebo jako samostatný voják. Vyzkoušet si hru můžete v tréninkovém módu, případně se rovnou pustit do soubojů s nepřáteli.

Dogfight Elite
Dogfight Elite
Developer: Joaquin Grech
Price: 59 Kč Free+

Geo Creeps

Geo Creeps je hrou podobnou fenoménu Pokemon Go. Také zde využíváte GPS a vaši lokaci pro hledání různých monster. Geo Creeps však nabízí i zajímavý příběh, souboje 3 proti 3 a také PVP arénu, kde budete bojovat proti ostatním hráčům.

Geo Creeps
Geo Creeps
Price: 119 Kč Free+

Balls Go

Balls Go je jednoduchou hrou založenou na fyzice a snadném ovládání. Musíte přidávat plyn, rozstřelovat zdi, které vám stojí v cestě a ujet tak co největší počet metrů.

Balls Go
Balls Go
Price: 59 Kč Free+

Bomb: A Modern Missile Command

Ubraňte své město před padajícími bombami! Každou z nich musíte zničit dříve, než dopadne na zem. Jak dlouho zvládnete odolávat?

Bomb: A Modern Missile Command
Bomb: A Modern Missile Command
Developer: Sami AlAwadi
Price: 89 Kč 25,00 Kč

Mushroom 11

Ve zdevastovaném světe se zformuje nový živočišný druh připomínající houbu. A právě s ní se vydáte prozkoumávat celkem 7 světu plných puzzlů, tajných skrýší a nepřátel včetně bossů.

Mushroom 11
Mushroom 11
Developer: Untame
Price: 149 Kč 129,00 Kč

CallRec Pro – IntCall

CallRec Pro vám umožní nahrávat telefonáty. Když hovor zvednete, stačí spustit aplikaci a stisknutím tlačítka jej začít nahrávat. Po skončení telefonátu se vám záznam uloží v aplikaci včetně přesného data a času a také délky hovoru.

CallRec Pro - IntCall
CallRec Pro - IntCall
Developer: TeleStar LTD
Price: 279 Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek