Zavřít reklamu

Nabídka oblíbeného výrobce příslušenství Logitechu by se mohla již brzy velmi zajímavě rozrůst. Podle zpráv agentury Reuters totiž začala společnost koketovat s myšlenkou nákupu menší společnosti Plantronics, která se specializuje především na výrobu sluchátek a to jak klasických, tak i bezdrátových. 

Pokud by se Logitech k nákupu odhodlal, jednalo by se o největší investici v historii společnosti. Za výrobce sluchátek je totiž údajně ochoten zaplatit na 2,2 miliardy dolarů, přičemž finální rozhodnutí by měl učinit již tento týden. Vše by ale mělo být na dobré cestě a pokud se nestane nic zcela mimořádného, Plantronics pod svá křídla příjme. 

Z dílny Logitechu pochází i levný stylus pro iPad – Crayon:

Jelikož není obchod ještě ani uzavřen, není zcela jasné, co přesně plánuje Logitech se společností dělat. Někteří analytici však spekulují nad tím, že by mu sluchátka mohla pomoci prosadit se na trzích, na kterých se mu zatím příliš nedaří. Zaujmout by v tomto případě mohl především velmi dobrou cenou, která je pro jeho příslušenství běžná. Jiní naopak hovoří o tom, že by se mohl Logitech dokonce těmito sluchátky pokusit konkurovat velikánům typu Sony či Bose. 

Nechme se tedy překvapit, jakou cestou se Logitech nakonec vydá. Pokud ale na trh uvede kvalitní sluchátka za skvělou cenu, zlobit se určitě nebudeme. Konkurence je totiž v tomto segmentu určitě potřeba. 

logitech

Dnes nejčtenější

.