Zavřít reklamu

Letošní Vánoce jsou již téměř za rohem a na většinu lidí se začíná valit každoroční stres. Ačkoliv jsou Vánoce svátky klidu a míru, v dnešní době lidé spíše propadají určité depresi. Ta je z velké části ovlivněna výběrem dárků, které dokáží skutečně zamotat naši hlavu a vyvolat naprostý chaos. Na tento problém bylo naštěstí vymyšleno dokonalé řešení, který si v následujících řádcích představíme. Jmenuje se Presentlist a pochází z dílny českých vývojářů.

Je aplikace uživatelsky náročná?

Absolutně ne. Během pár sekund se v ní zorientujete a neexistuje možnost, že byste se v ní ztratili. Aplikace dokonce řeší možnost, že se ve vašem okolí nacházejí přespříliš zvědaví lidé. Již při prvním zapnutí si nastavíte čtyřmístný kód, kterým bude následně celá aplikace zabezpečena a vy jej při každém zapnutí budete muset zadat – nebo můžete využít funkci Touch ID.

[appbox appstore id1161271159]

Jak aplikace funguje?

Při spuštění aplikace se dostaneme do základního menu, v kterém se nachází námi přidaní uživatelé. Jako první jsem přidal kamaráda Radka, zvolil jeho pohlaví a nastavil jeho věk. Tyto údaje následně aplikaci slouží k pomoci s výběrem dárku, takže se o ně nijak nemusíte bát. Jelikož vím, že můj kamarád Radek si potrpí na produkty od Applu, přidám do jeho seznamu letošní Apple Watch, zadám cenu a přidám informace typu „Kde koupit“, společně s libovolnou poznámkou. Takto se dá opsat celý proces plánování, který je doplňován třemi stádii dárku. U vybrané položky totiž můžeme nastavit určitý status, zdali jsme produkt již koupili, či nikoliv.

Přidání uživatele & dárku:

Co nadále aplikace umí?

Vést statistiky, a to jednoduše a dobře. Jak si můžete všimnout v galerii níže, uživatel okamžitě získá přehled o celkové ceně zakoupených dárků, jejich počtu, průměrné ceně a o nejdražším dárku a pro koho je určen. O všem tak máte skutečně perfektní přehled, což se v předvánočním shonu určitě hodí.

Pokud jste velmi časově vytížení, nebo zkrátka nemáte náladu na řešení předvánočních nákupů, aplikace by vám v tomto mohla pomoct. Je uživatelsky příjemná a má ambice předejít právě zmiňovanému chaosu. Drobné mínus si však appka zaslouží za absenci optimalizace pro iPhony X, XS Max a XR. Na těchto telefonech se vám totiž zobrazí jen v klasickém obdélníku s černými pruhy nad a pod ní. Žádná další omezení ale na nových iPhonech nenaleznete. Rozhodně tedy appku vyzkoušejte, dle naší redakce totiž stojí skutečně za to.

jak-nepropadnout-chaosu-pri-nakupovani-darku-pouzijte-tuto-aplikaci-presentlist

Dnes nejčtenější

.