Zavřít reklamu

Fotoaparáty letošních iPhonů se díky několika velmi zajímavým vylepšením opět právoplatně řadí mezi ty nejlepší, které lze v současných smartphonech nalézt. Apple si je tohoto faktu náležitě vědom a čas od času se jej snaží světu ještě více dokázat sdílením fotografií obyčejných lidí, kteří je pořídili právě na nové iPhony. Po nedávném sdílení fotek z iPhonů XS a XS Max přišel nyní na řadu i “levný” iPhone XR. 

Fotky, které se Apple rozhodl sdílet, pochází jako již tradičně z Instagramu a naleznete u nich hashtag #ShotOniPhone či #ShotOniPhone, který razí několik let i samotný Apple v rámci stejnojmenné reklamní kampaně. Poměrně zajímavé je, že krom sdílení se mohou uživatelé, kterým se fotka z jejich iPhonu skutečně podaří, dočkat i zvěčnění jejich díla na billboardech všemožně ve světě. 

Na výběr fotek z iPhonu XR se můžete podívat v této galerii:

Přestože se iPhone XR chlubí pouze jedním objektivem, fotky z něj jsou skutečně perfektní. Díky čipu, který používá i iPhone XS, se totiž fotky z obou modelů prakticky neliší. Jediným omezím je absence okleštěný režim portrét, který je funkční pouze při fotografování osob. Neužijete si též dvojitý optický zoom, nýbrž pouze digitální. Nicméně Smart HDR, které skládá z několika snímků jednu dokonalou fotku, na iPhonu XR naleznete též. 

Zkoušíte na svých sociálních sítích štěstí taky a své fotky označujete #ShotOniPhone? A pokud ano, vybral vás již Apple někdy? 

insta fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější