Zavřít reklamu

Virtuálna knižnica App Store sa rozrastá každým dňom čoraz viac a viac, pričom v nej nájdeme množstvo kvalitných titulov naprieč všetkými žánrami. Neodmysliteľnou súčasťou hier sprístupnených na platforme mobilných telefónov sú pretekárske tituly a hry s racingovou tematikou. Okrem známych priekopníkov v podobe Asphalt alebo Real Racing tu však nájdeme aj počiny, ktoré vznikli vďaka filmovej alebo seriálovej predlohe. Jednou z hier z tohoto súdka je prichádzajúci Fast & Furious Takedown, ktorý si prerazí svoju cestu na zariadenia s iOS už čoskoro. Môžeme sa tešiť na pútavé závody plné akcie, deštrukcie a nespútaného chaosu.

O toto herné spracovanie sa postará Universal Studios v kooperácii s SMG Studio, ktoré nám prinieslo napríklad zábavný titul s názvom Thumb Drift. Okrem množstva dostupných levelov a misií sa dočkáme aj legendárnych vozidiel, ktoré poznáme z ikonických filmov. Okrem klasickej kampane určenej pre jedného hráča, v ktorej sa popasujeme s náročnými pretekmi sa môžeme tešiť aj na multiplayerovú stránku hry. Hra viacerých hráčov ponesie názov Versus Leagues, kde sa posnažíme o nadvládu na cestných mapách s ostatnými hráčmi v reaálnom čase. napriek tomu, že je toto oznámenie veľmi lákavé, osobne som od značky čakal niečo na štýl Asphalt. Obyčajné preteky v uzavretom koridore možno pôsobia zastaralým dojmom, no čas ukáže, ako sa tejto hre bude dariť na trhu.

Ak si na titul brúsite zuby už teraz, môžete sa zapojiť do predregistrácie na oficiálnej stránke hry. Tvorcovia časom do hry prinesú omnoho viac herného obsahu, ktorý dorazí v sezónnych updatoch. Môžeme sa tak tešiť na viac ako 60 hrateľných vozidiel, rôzne režimy hry a hlavne poriadnu dávku zábavy.

  • Hra Fast & Furious Takedown dorazí už čoskoro na zariadenia s iOS

Fast

Dnes nejčtenější

.