7 iOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma (9.11.2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

PAUSE – Relaxation at your fingertip

Aplikace PAUSE vychází ze starobylého Tai Chi a pomůže vám s relaxací. Budete k tomu potřebovat pouze jeden prst, se kterým se pomalu pohybujete po celé obrazovce svého zařízení.

PAUSE - Relaxation at your fingertip
PAUSE - Relaxation at your fingertip
Developer: PauseAble
Price: 59 Kč 49,00 Kč

Car Road Cross

Velmi podobná stylizace, jako Crossy Road, ale jiná hratelnost. To je Car Road Cross. V této hře svým ťukáním zastavujete pohybující se části silnice tak, aby auto mohlo bezpečně přejet a nespadlo. V případě pádu samozřejmě začínáte znovu.

Cruz de estrada de carro
Cruz de estrada de carro
Developer: Hafleikr Kolbein
Price: 89 Kč Free

Reckless Getaway

V Reckless Getaway se ve vozidle snažíte ujet policii. Pomáhají vám v tom speciální power-upy, skoky i okolní doprava. Postupně si odemykáte nové tratě, kterých je celkem 16.

Reckless Getaway
Reckless Getaway
Developer: Pixelbite
Price: 29 Kč 9,00 Kč+

Spite & Malice

Spite & Malice je karetní hrou, kterou si užijete jak sami, tak i v online multiplayeru. Pro její naučení slouží právě singleplayerový mód se třemi úrovněmi obtížnosti. Poté se již můžete pustit do online zápolení proti přátelům nebo náhodným hráčům z celého světa.

Spite & Malice
Spite & Malice
Price: 59 Kč 49,00 Kč+

Crazy Hoop

Otestujte své reflexy. To je hlavním heslem hry Crazy Hoop, ve které musíte vždy zastavit šipku u správné barvy a dosáhnout tak nejvyššího skóre. Na jakém čísle skončíte?

Crazy Hoop
Crazy Hoop
Developer: Batuhan Balaban
Price: 29 Kč Free

I.F.O

Hra I.F.O nás vrátí do dětských let a parádních videoher do ruky. Jednoduchým ovládáním, kdy pouze nakláníte letadlo doleva či doprava, se snažíte sestřelit všechna nepřátelská UFO a získat tak nejvyšší skóre, než přijdete o všechny životy.

I.F.O
I.F.O
Developer: gon lee
Price: 59 Kč 49,00 Kč

Tower of Hanoi Puzzle

Logický puzzle titul Tower of Hanoi Puzzle přináší známou hru s pyramidami na naše iOS zařízení. Cílem je postupným přeskládáváním mezi třemi kolíky docílit toho, že všechny části budou na sobě sestupně podle velikost.

Tower of Hanoi Puzzle
Tower of Hanoi Puzzle
Developer: ozzywow
Price: 59 Kč 25,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek