Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Art Text 3

ArtText 3 je aplikací pro vytváření textů všeho druhu. Obsahuje opravdu mnoho fontů, efektů i funkcí, díky kterým si vytvoříte grafický nápis přesně podle vašeho gusta.

[appbox appstore id1084658654 oldprice=“899 Kč“]

HazeOver Distraction Dimmer

Máte při práci na Macu otevřeno velké množství programů v jednotlivých oknech? Pokud vám překážejí, appka HazeOver by váš problém mohla vyřešit. Umožňuje totiž snížit jas celého monitoru kromě aplikace, kterou zrovna využíváte. Ostatní jsou v pozadí a nijak vás neruší, poté stačí kliknout na další a efekt se přesune na ni.

[appbox appstore id430798174 oldprice=“149 Kč“]

Checkbook HD: Personal Finance

Checkbook HD je jednoduchým správcem financí s mnoha funkcemi. Můžete si v něm vytvořit neomezený počet uživatelských účtů a u každé z nich evidovat veškeré příjmy a výdaje. Samozřejmostí jsou nejrůznější tabulky a grafy s několika typy přehledů.

[appbox appstore id496433528 oldprice=“349 Kč“]

Artstudio Pro: Draw Paint Edit

Tato aplikace vám nabídne jednak možnost upravit své fotografie, ale také vytvářet své vlastní obrázky pomocí kreslení. Obsahuje stovky assetů, mnoho masek, efektů a dalších velmi užitečných funkcí. Všechny funkce obsahuje také verze pro iPad, takže tablet můžete používat pro kreslení a Mac poté pro následnou úpravu obrázků či fotek.

[appbox appstore id1313773050 oldprice=“999 Kč“]

C@lculator

Aplikace C@lculator není ničím jiným než kalkulačkou. Obsahuje základní režim s jednoduchými početními operacemi, ale také ten rozšířený, ve kterém můžete počítat s vetšinou nejpoužívanějších matematických operací.

[appbox appstore id1046739614 oldprice=“59 Kč“]

Steam

Project Hospital

Nedávno vyšla hra Two Point Hospital, která je duchovním nástupcem legendárního Theme Hospital, ale to není jediný titul z nemocničního prostředí, kterého se hráči dočkali. Project Hospital mají na svědomí čeští vývojáři a oproti první zmiňované hře nabídne mnohem vážnější pojetí. Na vás bude stavění samotné nemocnice, rozmístění jednotlivých ordinací, najímaní personálu a následné starání se o ně. Kromě toho však budete také diagnostikovat pacientům nemoci a snažit se je vyléčit. Kromě kampaně obsahuje hra i sandbox režim, ve kterém si můžete dělat cokoliv se vám zlíbí.

[appbox steam simple 868360 oldprice=“24.99 €“]

Mount & Blade: Warband

Mount & Blade je velmi známou sérií a díl s názvem Warband vyšel už v roce 2010. Nicméně stále je považován za velmi kvalitní a pro fanoušky středověku a žánru RPG se jedná téměř o povinnost. Tato verze je navíc graficky vylepšena a obsahuje podporu HDR, takže si ji užijete v opravdu povedeném grafickém kabátku.

[appbox steam simple 48700 oldprice=“19.99 €“]

macbook fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější