Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Transport General HD

Staňte se majitelem dopravní společnosti a vytvořte si celou síť cest, abyste porazili svou konkurenci. Během hraní rozšiřujete své působiště a snažíte se vydělat co nejvíce peněz a snažíte se vytvořit co nejefektivnější a nejoblíbenější cesty pro vaše cestující. Dohromady můžete využít až 50 druhů dopravních prostředků na náhodně generovaných mapách.

[appbox appstore id631277888 oldprice=“29 Kč“]

Card Crawl

Pokud máte rádi karetní hry na všechny způsoby, určitě mrkněte na Card Crawl. Jedná se o hru ve stylu solitaire, avšak s vlastními pravidly i kartami. Celkem titul obsahuje čtyři herní módy či možnost vytvářet si vlastní balíčky. Jedna hra vám zabere zhruba 2-3 minuty.

[appbox appstore id950955524 oldprice=“89 Kč“]

Guess the Gamer

Guess the Gamer je parádní aplikací pro všechny hráče. Jedná se o kvíz, ve kterém hádáte známé herní postavičky v pěkném grafickém provedení. Celkem je přichystáno 100 levelů, ve kterých narazíte na Maria, Linka, Crashe a mnoho dalších.

[appbox appstore id987253617 oldprice=“59 Kč“]

Bloons Supermonkey 2

V Bloons Supermonkey 2 se vžijete do role opičího superhrdiny, se kterým poté létáte podobně jako ve známých retro hrách. Střílíte nepřátele a sbíráte body, za které si poté svého opičáka vylepšujete.

[appbox appstore id1118441024 oldprice=“29 Kč“]

i Live – Gold Edition

Pamatujete si na tamagoči? I Live je jeho vylepšená verze, staráte se totiž o dítě. Musíte se postarat o krmení, hraní si s ním, oblékání a spoustu dalších činností spojených s mateřstvím.

[appbox appstore id1311418555 oldprice=“29 Kč“]

Baby Feed Timer

Po hře, ve které se o dítě staráte, přichází aplikace pro skutečné matky. Můžete si v ní zaznamenávat, kdy a z jakého prsu jste dítě nakrmila. Kromě toho do aplikace zaznamenáváte dobu spánku a další činnosti a vše si poté můžete zobrazit v přehledných grafech.

[appbox appstore id395357581 oldprice=“149 Kč“]

Docky – Color Gradient Bars for wallpapers

Docky je nástroj pro vytvoření vlastního pozadí pro váš iPhone. K jakémukoliv obrázku z vaší knihovny si můžete přidat speciální lištu, která bude za první spodní řadou aplikací. Vybírat můžete z mnoha předpřipravených vzorů.

[appbox appstore id829388623 oldprice=“59 Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější