Zavřít reklamu

Staré počítače není třeba vždy vyhazovat. Mohou mít i využití, které by vás předtím nikdy nenapadlo. Jeden zajímavý nápad pro skvělé zužitkování starých Mac G5 Pro dostal i britský designér, který vystupuje pod pseudonymem GTO. K počítačům přidělal desku z černého ořechu a vytvořil lavičku, která díky skvělému designu počítačů vypadá opravdu velmi nevšedně. Udělal jednu pro sebe, od lidí v okolí slyšel vzápětí velkou chválu. Udělal tedy další a nyní tyhle lavice nabízí k prodeji.

„Každá lavice je vyrobena na objednávku, přičemž její vyhotovení trvá v současné době zhruba 6 týdnů. Nejdéle trvá najít nepoškozené modely těchto počítačů, občas použijeme ale i mírně poškozené. První generace Mac G5 Pro byla vyráběna do roku 2012, proto je jejich sehnání občas oříšek,“ objasnil designér proces výroby laviček.

Takhle dílo bristkého designéra vypadá:

Cena takové lavice je 2555 amerických dolarů. Nutno říct, že vypadá opravdu nádherně. Apple v poslední době zlehka zanevřel na aktualizaci některých svých Mac. Je takřka jisté, že nové Macy představí Apple na své úterní konferenci v New Yorku. Očekává se příchod nástupce MacBooku Air, Macu mini a možná i iMacu, které nynější špatné prodeje Maců nakopnou.

lavicka-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.