Zavřít reklamu

Štúdio Vivid Games, ktoré je zodpovedné za úspešný titul v podobe Real Boxing si pre fanúšikov prichystalo čerstvú novinku. Oceňovaní vývojári, ktorí pravidelne končia na mieste finalistov počas rôznych herných veľtrhov nechýbali ani na tohtoročnej GDC. Trojica predvedených počinov z dielne Vivid sa teší solídnej dávke popularity. Chystanú nádielku hier v podobe Mayhem Combat a Space Pioneer, už čoskoro uzavrie tretí plánovaný počin. Budúci týždeň sa preto dočkáme poslednej oznámenej hry s názvom Gravity Rider: Power Run. Na prvý pohľad sa môže zdať, že sa jedná iba o ďalšiu bezduchú arkádovú racingovku, no opak je pravdou. Titul ponúkne zábavnú kombináciu klasických motorskárskych pretekov a logických prvkov.

Platformová racingovka je zasadená do vesmírneho prostredia, kde sa v úlohe pretekéra budeme musieť popasovať nie len s ostrými zákrutami a nepriateľskými pretekármi, ale aj s nečakanými prekážkami v netradičnom štýle. 3D pretekárske trate sú doslova posiate nebezpečnými pascami, ktoré dajú zabrať nejednému skúsenému hráčovi. V hre Gravity Rider nebude dôležitá len rýchlosť vozidla, ale aj správne načasovanie. Pomocou motorky, štvorkolky alebo vznášadla si budeme musieť dobre rozmyslieť, ako danú situáciu vyriešime. Nenechajte si ujsť Launch trailer, ktorý vám priblíži samotný spôsob hry.

Počas jazdy sa stretneme s rôznymi prekážkami a puzzle hádankami, ktoré budeme musieť vyriešiť za pomoci okolitých objektov. Stretli ste sa s medzerou v trase, ktorú nie je možné preskočiť? Stačí jednoducho posunúť príslušný objekt, vďaka ktorému vytvoríte z medzery funkčný most. Hra ponúkne okrem tradičnej kampane aj niekoľko výziev, ktoré budú dostupné v trojiciach pre každý herný level. Samozrejmosťou je kustomizácia zvoleného vozidla, pričom každá trať si bude vyžadovať iné šoférske zručnosti a rozdielne vozidlo.

Gravity Rider je momentálne spustená vo forme soft-launch pre majiteľov zariadení so systémom Android, no už čoskoro sa jej dočkajú aj jablční vyznavači. Tvorcovia z poľského štúdia Vivid sprístupnia túto hru už budúci týždeň, pričom sa časom dočkáme aj bonusového obsahu, denných výziev a potenciálneho príchodu nových levelov. Neváhajte a naštartuje svoje mašiny!

  • Titul Gravity Rider pre iOS dorazí do App Store už 6. septembra/září

Gravity
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější