8 aplikací a her ze Steamu a Mac App Store, které dnes získáte zdarma nebo se slevou (27.2. 2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

DuplicateMedia Manager
S aplikací Duplicate Media Manager máte možnost získat přehled o duplicitních souborech ve vašem Macu. Duplicate Media Manager vyhledá duplicictní fotografie, hudební a video soubory nebo třeba soubory platformy Office.

DuplicateMediaManager
DuplicateMediaManager
Developer: Basha Shaik
Price: 29Kč 25,00 Kč+

ShottyBlur
Screenshoty můžete pořizovat obyčejně… nebo se stylem. Aplikace ShottyBlur vám umožní pořizovat na vašem Macu snímky obrazovky se skvělými a originálními grafickými efekty a s možností dalších úprav. Snímky obrazovky můžete následně uložit ve formátu PSD nebo PNG.

ShottyBlur - Vibrant Screenshots
ShottyBlur - Vibrant Screenshots
Developer: Elena Drozhzhina
Price: 299Kč 179,00 Kč

PDF Unlocker Expert
Výkonná aplikace PDF Password Unlocker je použitelná pro dešifrování souborů Adobe Acrobat PDF, chráněných heslem. Díky tomuto profesionálnímu nástroji je snadné odemknout PDF soubory pro kopírování, úpravu i tisk.

PDF Unlocker Expert
PDF Unlocker Expert
Price: 119Kč 99,00 Kč

Block vs. Block
Snad všichni znají hry typu Tetris – a našel by se jen málokdo, kdo by tyto hry neměl v lásce. Block vs. Block je zábavná, pestrobarevná, snadno ovladatelná a opravdu vysoce návyková hra, kterou si nyní můžete pohodlně zahrát na vašem Macu. Pusťte se po hlavě do světa barevných kostek.

Block vs Block II
Block vs Block II
Price: 89Kč 79,00 Kč

Slevy her pro Mac na Steamu

GRID 2

GRID 2
GRID 2
Developer: Codemasters Racing, Feral Interactive (Mac)
Price: 24,99€ 24,99 €

Sailaway

Sailaway - The Sailing Simulator
Sailaway - The Sailing Simulator
Developer: Orbcreation
Price: 36,99€ 36,99 €

Exile Kingdoms

Exiled Kingdoms
Exiled Kingdoms
Developer: 4 Dimension Games
Price: 7,99€ 7,99 €

Gomo

Gomo
Gomo
Developer: Fishcow Studio
Price: 4,99€ 4,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek