Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Focal Point
S aplikací Focal Point se budete moci stoprocentně soustředit výhradně na to, co v danou chvíli na svém Macu děláte. Jediným kliknutím můžete zvýraznit pouze to okno, ve kterém aktuálně pracujete, a libovolně ho přesouvat po ploše. Mezi okny můžete libovolně přepínat nebo je deaktivovat, aplikace nabízí možnost přizpůsobit si zobrazení.

[appbox appstore id882677998 oldprice=“149Kč“]

Dual Viewer
Aplikace Dual Viewer je výkonný nástroj, který vám na Macu umožní prohlížení více oken najednou a práci v rozhraní s více kartami. Jedná se o profesionální aplikaci, sloužící k procházení webu, práci s dokumenty, pořizování poznámek nebo třeba práci s videem.

[appbox appstore id1335835968 oldprice=“59Kč“]

After Focus
After Focus si profesionálně poradí se zaostřením a hloubkou u vašich fotografií. Nepotřebujete žádný další software ani pokročilé znalosti úpravy fotografií.

[appbox appstore id1016794110 oldprice=“299Kč“]

Image Viewer
ImageViewer je výkonný prohlížeč fotografií a zároveň i video přehrávač, který vám umožní zobrazit fotografie nebo přehrát video z archivu, aniž byste museli soubory dekomprimovat.

[appbox appstore id771344738 oldprice=“149Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

Batman: The Enemy Within – The Telltale Series

[appbox steam simple 675260 oldprice=22,99€]

We Were Here Too

[appbox steam simple 677160 oldprice=9,99€]

Bastion

[appbox steam simple 107100 oldprice=14,99€]

Tales from the Borderland

[appbox steam simple 330830 oldprice=22,99€]

White desk with notes, coffee and laptop

Související články

Dnes nejčtenější

.