Zavřít reklamu

Zimní olympijské hry 2018 se odehrají v jihokorejském městě Pchjongčchang. Slavnostní zahajovací ceremoniál proběhne v pátek 9. února, přičemž Apple pouze několik dní před zahájením otevře svůj první Apple Store v Jižní Koreji, a to konkrétně 27. ledna v 10:00 hodin lokálního času.

Apple Store vyrostl v nákupní oblasti Garosu-gil v okrese Gangnam v Soulu, což je hlavní město Jižní Koreje. Apple Store stejně jako stovky dalších prodejen cupertinské společnosti po celém světě nabídne naučný program Today at Apple složený z více než šedesáti odlišných setkání zaměřených na kreativní dovednosti. Součástí Apple Storu je samozřejmě i Genius Bar, což je místo, na kterém se setkávají majitelé jablečných zařízení mající nějaký problém a experti z řad zaměstnanců Applu, kteří jsou zde od toho, aby dané problémy řešili.

Apple Store v Jižní Koreji bude ještě něčím výjimečný. Stane se 500. Apple Storem, který kalifornský gigant otevře. Do pětistovky je zahrnuté také návštěvnické centrum Apple Parku a sídlo Infinite Loop, neboť na obou místech se prodávají produkty s logem nakousnutého jablka.

Apple má takřka dokončené i jiné Apple Story na světě, například v rakouské Vídni. Pokud by tedy otevřel před 27. lednem Apple Store ve Vídni, potom ten v Jižní Koreji by se nestal 500. Apple Store na světě.

Takto vypadá už takřka dokončený Apple Store ve Vídni:

Apple propaguje svůj obchod barevným animovaným pozdravem v angličtině a korejštině na svých webových stránkách. Stejný pozdrav se nachází na stěnách podél prodejny, která otevře své brány prvním zákazníkům už 27. ledna.

Apple Store Kore FB

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.