Zavřít reklamu

Rok se sešel s rokem a ten nejmagičtější den v roce je opět zde. Věřím, že všichni již netrpělivě očekáváte až zazvoní zvoneček a vrhnete se na rozbalování dárků od ježíška. Za celý tým Text Factory a zejména pak redaktory Letem světem Applem, bych vám chtěl co nejsrdečněji popřát co nejkrásnější prožití vánočních svátků. Doufám, že si všichni užijete Vánoce v poklidné atmosféře a budete trávit zasloužený odpočinek v rodinném kruhu. U těch nejmenších z nás pak věřím, že najdou pod stromečkem přesně to, o co si napsali Ježíškovi. I my jsme si pro vás připravili jeden dáreček a doufáme, že vás potěší. Na letošní Vánoce darujeme všem našim čtenářům plnou verzi aplikace MacX MediaTrans, která běžně stojí přes 1200Kč. Aplikaci si můžete zcela zdarma stáhnout od dnešního dne až do 5. ledna 2018.

Pro stažení aplikace stačí přejít na následující odkaz a zadat svou emailovou adresu, na kterou vám následně bude doručen licenční kód pro aktivaci aplikace a odkaz ke stažení. Získáte plnou verzi Mediatrans, která stojí běžně 59,95$. Aplikace umožňuje zálohovat a přenášet data mezi iPhone, iPadem, iPodem Touch a Macem. Umí vám také pomoci s převodem nového formátu fotografií z iOS 11 HEIC do JPG nebo například vytvořit vyzvánění. Díky MediaTrans máte také možnost připojit svůj iPhone nebo iPad k počítači stejně jako USB Flash disk a uložit na jeho paměť cokoli chcete. Proč se však rozepisovat o něčem, co máme zrecenzované. Na podrobnosti o tom, co vše Mediatrans dokáže se můžete podívat v naší recenzi v článku: MacX MediaTrans: přenášejte soubory do iPhonu/iPadu snadněji než s iTunes

Doufám že vás dáreček potěšil a nyní si již užijte co nejkrásnější Vánoce a pořádně si odpočiňte. Během následujících dní budou na LsA vycházet články věnované především věcem, na které během roku nemají uživatelé čas. Jedná se o sérii zajímavých článků, které vám zpříjemní období mezi svátky. Od 1. 1. 2018 se můžete těšit na klasické množství článků a také novinky, které pro vás připravujeme. Veslé Vánoce!

LsA vanoce
lsa uvodka vanoce FB

Související články

Dnes nejčtenější

.