Zavřít reklamu

Každý z nás už někdy musel svůj iPhone připojit k počítači. Někdy to bylo kvůli nefunkčnímu iOS, někdy kvůli přesunu písniček do zařízení a jindy zase například kvůli zálohování. Zde ale pro některé uživatele přichází noční můra – nutnost zapnout iTunes. Pro někoho může být iTunes příliš složitý, například pro starší uživatele iPhonů a iPadů. I já osobně si myslím, že by iTunes mohl být o něco jednodušší. Tímto dal ale Apple příležitost ostatním společnostem, aby vytvořily lepší verzi iTunes. A přesně na jednu takovou náhradu za iTunes se dnes podíváme – jedná se o MediaTrans od společnosti MacX.

Pokud tedy hledáte jednodušší alternativu pro iTunes, protože vám práce s ním nevyhovuje, tak jste tady dnes správně. MacX MediaTrans je program, který se vám zaručeně bude zamlouvat už při prvním spuštění. MacX MediaTrans dokáže jednoduše přenášet fotky, videa, písničky, e-booky a další soubory do vašeho iPhonu či iPadu. MacX MediaTrans můžete taktéž využít pro zálohování vašeho zařízení a nebo uvolnění místa v úložišti vašeho iPhonu či iPadu.

Proč upřednostnit MacX MediaTrans před iTunes?

Pokud se ptáte, v čem je právě MacX MediaTrans oproti iTunes lepší, tak v tomto odstavci se dozvíte to podstatné. Jak už jsme si řekli výše, tak MacX MediaTrans je samozřejmě jednodušší a hlavně intuitivní. Mimo tuto vlastnost je ale oproti iTunes i rychlejší. Taktéž se nemusíte obávat, že by vám v případě MacX MediaTrans vyskočila nějaká chyba, jako tomu často u iTunes bývá. S MediaTrans od MacX máte také velice jednoduchou možnost přenášet soubory jak z Macu do iPhonu, tak samozřejmě naopak.

Pokud používáte iTunes a ukládáte si přes něj písničky do vašeho iPhonu, tak už jste se určitě někdy setkali s problémem. Kdykoliv totiž připojíte váš iPhone k jinému Macu nebo počítači, tak si do něj nemůžete přenést hudbu bez toho, aniž byste všechny playlisty a skladby smazali a začali nanovo. Tohle se vám s MacX MediaTrans už nikdy nestane – hudbu si tak můžete do vašeho zařízení přidat z jakéhokoliv Macu nebo počítače. S programem MacX MediaTrans navíc máte o mnoho jednodušší správu celé hudební knihovny, než v případě iTunes.

Mezi další skvělou funkci patří například to, že pomocí MacX MediaTrans můžete do vašeho iPhonu uložit formáty, přes které vás iTunes nepustí. U videa se jedná například o formáty MKV, FLV, AVI, WMV a další. Pokud máte na vašem iPhonu málo místa, tak si pomocí tohoto programu taktéž můžete nechat zmenšit natočená videa, abyste místo v úložišti ušetřili. 

Dále se v MacX MediaTrans nachází další bonusové funkce, které v iTunes nenajdete. Mezi některé z nich patří například možnost šifrování uložených dat či možnost vytvoření vyzvánění pro váš iPhone.

macx mediatrans

Akce pro naše čtenáře: získejte MacX MediaTrans naprosto zdarma

Pokud vás odstavce výše přesvědčily o tom, že byste si chtěli MacX MediaTrans vyzkoušet, tak můžete využít akce, díky které získáte licenční klíč pro MacX MediaTrans zdarma. Jedná se o časově omezenou akci, která trvá do 20. října 2018, a proto určitě neváhejte a vyzvedněte si licenci zdarma co nejdříve. Můžete tak učinit pomocí tohoto odkazu.

Z odkazu výše si můžete pořídit tzv. Giveaway verzi, která však oproti plné verzi postrádá některé funkce. Naštěstí jsme pro naše čtenáře domluvili 50% slevu na plnou verzi. Tato nabídka je také časově omezené, a proto ji využijte pomocí tohoto odkazu.

Další skvělé funkce a vlastnosti MacX MediaTrans

MacX MediaTrans se chlubí především svou rychlostí – je totiž schopný přenést až 100 4K obrázků za pouhých osm sekund. Tyto obrázky pak zvládne automaticky překonvertovat z formátu HEIC do formátu JPG tak, abyste je mohli jednoduše dále upravovat. A v případě, že chcete některé nepodařené fotografie z vašeho iOS zařízení smazat přímo z Macu, díky MediaTrans můžete.

Přenášení hudby do iPhonu má také v programu MacX MediaTrans přidanou hodnotu. Nemusíte se tak, jako v případě iTunes, obávat toho, že byste museli po každém připojení provádět synchronizaci. Dále si můžete z vaší oblíbené písničky vytvořit vyzvánění a nebo můžete jednoduše provádět správu názvů, atp.

Skvělá funkce, kterou MacX MediaTrans disponuje, je šifrování dat. Pokud chcete, tak si veškerá data, která z iPhonu „vytáhnete“, můžete nechat zašifrovat pomocí hesla, aby se k nim nedostal nikdo jiný, než vy. K tomuto odstavci si ještě dovolím přidat skutečnost, že společně s programem MacX MediaTrans můžete váš iPhone proměnit v jakousi diskrétní „USB flashku“ – tzn. že si do paměti vašeho zařízení můžete uložit data (například dokumenty), a poté si je stáhnout do jiného zařízení. Na zívěr tohoto odstavce dodám, že MacX MediaTrans využívá šifrování AES-256.

Závěr

Kdybych tady měl mluvit o všech přednostech MacX MediaTrans, tak bych tady byl ještě opravdu dlouho. Pokud ale hledáte jednodušší a lepší alternativu pro iTunes, je MacX MediaTrans tím pravým ořechovým. Nezatěžuje vás zbytečnostmi a co se týče ovládání, je velice intuitivní. Zvládne vše, co iTunes a k tomu má také nespočet dalších funkcí – od zálohy, přes jednoduché přetahování písniček, až po šifrování dat. Navíc nyní můžete využít akce, díky které můžete získat MacX MediaTrans naprosto zadarmo a nebo si můžete pořídit plnou verzi MacX MediaTrans s 50% slevou. Stačí pouze kliknout na příslušný odkaz níže.

macxmediatrans-cesky_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.