Zavřít reklamu

Apple za poslední rok zrekonstruoval a postavil hned několik Apple Storů. Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že v Chicagu vyrostl Apple Store, jehož střecha připomíná MacBook. Posléze jsme vám přinesli zprávu, že další pozoruhodný Apple Store stojí v australském městě Melbourne. Zanedlouho chce cupertinská společnost otevřít ještě první jablečný obchod v Jižní Koreji. Ale co vás bude asi zajímat nejvíce je Apple Store v Rakousku, který budou mít Moraváci takřka na dosah ruky.

Apple Store stojí na Kärntner Straße nedaleko náměstí Stephansplatz, které se nachází v samotném srdci Vídně. První informace o rakouském Apple Storu se objevily už v srpnu loňského roku, kdy rakouský deník derStandard zjistil, že Apple přebírá stěžejní prostory obchodu módní značky Esprit.

Podívejte se, jak vypadá Apple Store ve Vídni:

Server 9TO5Mac získal od svého čtenáře Philippa nejnovější fotografie mapující současný stav daného obchodu. Budova je už v podstatě hotová, a tak je jen otázkou času, kdy dojde k otevření. Apple už má i zaměstnance, kteří budou v obchodě pracovat, přičemž výběrové řízení vyhlásil v únoru letošního roku.

Apple Store v České republice je ještě hudbou budoucnosti, a tak se budete moct vydat alespoň do Vídně, která pro fanoušky nakousnutého jablka z Moravy a Slezska není tak daleko.

092BF66E-533B-4867-8335-FFD74DE9950E

Související články

Dnes nejčtenější

.